Problem z dziewczyna.

MrBronkz

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2007
Posty
57
Punkty reakcji
1
Mam taki o to problem, jakies pare miesiecy temu spotykalismy sie i w ogole ale nie wyzszlo, od jakiegos czasu zaczely wracac wspomnienia, napisalem jej o tym i ze mi jej brakuje i w ogole, skonczylo sie na tym ze dlugo sie zastanawiala a ja musialem nie stety isc i na tym sie skonczylo. Teraz nie wiem co z tym zrobic bo nadal mi na niej zalezy.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ale nad czym ona sie zastanawiała?
jeśli nad tym, czy nie dać Ci drugiej szansy no to myśle, że jesteś na plusie ;) gdyby kompletnie nic do Ciebie nie czuła, spławiłaby Cie :]
 

Aśka...

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
bielsko biała
Może troche musisz poczekać dziwczyny są takei ze tez potrzebuja troche czasu żeby nei popełnić żadnego błędu...Ale zabaczysz bedze dobrze;)
 

Aśka...

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
bielsko biała
no napewno...
ale tez jestes pewnei że to ta że to własnei ją "kochasz???''bo skoro tak to weź sie na odwage i do niej zagadaj moze ona ma ten sam problem co ty:/
 

MrBronkz

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2007
Posty
57
Punkty reakcji
1
no ale powiedziłes że poszłes.....nie wiem troche mało o tym napisałeś...i nei wiem jak ci pomuc:(

No bo skonczylo sie na tym ze sie dlugo zastanawiala i dlugo nie odp a ja juz musialem isc i od tego czasu nie dokonczyla rozmowy, i teraz nie wiem co jej napisac.
 

Aśka...

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
bielsko biała
Może ona chce cie lepiej poznac...postaraj sie więcej czasu jej poświęcić albo postaw sprawe jasno i powiedz jej ze ja kochasz i nie mozesz tak dalej w takiej niepewności:(
 

Aśka...

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
bielsko biała
ok to mam prośbe sprecyzuj choc troche twoje chęci czy może nadziej nie wiem to nad czym się zastanawiasz co zrobić czy moze to czego jestes pewien ze nie zrabisz moze będzie nam łatwiej.....;/
 

MrBronkz

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2007
Posty
57
Punkty reakcji
1
Moze jeszcze raz napisze o co chodzi, wiekszosc juz wiesz tzn jak sie skonczyla rozmowa itd, teraz nie wiem co jej napisac po tym o czym rozmawialismy, zeby nie mowic na razie nic w prost i w ogole
 

Aśka...

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
bielsko biała
Moe ja ci powiem jak ja to odbieram i co ja bym pomyślałm jako to dziwczyna...awiec troche dziwnei wysżło z tym że poszłes...chyba bym czekała az napiszesz żebysmy się spotkali<jezeli oczywiście by mi zależało -a tak jest>
jeżeli by juz dosżło do spotkaniato oczekiwałabym od ciebie szczerości i tego ze to ty zaczniesz rozmowe przeprasisz ze
musiałeś iśc i wrócimy do rozmowy....nieweim ale to jets takei moje przemyslenie moze się zgodzisz moze nie:/
 

MrBronkz

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2007
Posty
57
Punkty reakcji
1
Moe ja ci powiem jak ja to odbieram i co ja bym pomyślałm jako to dziwczyna...awiec troche dziwnei wysżło z tym że poszłes...chyba bym czekała az napiszesz żebysmy się spotkali<jezeli oczywiście by mi zależało -a tak jest>
jeżeli by juz dosżło do spotkaniato oczekiwałabym od ciebie szczerości i tego ze to ty zaczniesz rozmowe przeprasisz ze
musiałeś iśc i wrócimy do rozmowy....nieweim ale to jets takei moje przemyslenie moze się zgodzisz moze nie:/
No w sumie masz racje :) ale widzisz jednak poszedlem i teraz nie wiem jak do tego powrocic ;/
 
Do góry