problem z dziewczyna

krzysztofp80

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
moja dziewczyna jest 7 lat młodsza ode mnie ja pracuje od niedawna ona studiuje jesteśmy razem półtora roku... dziś dzwonie do niej około 21.30 a ona mi mówi że ma gościa - jest u niej chłopak który ją adoruje jest jej kolegą z roku... kilka dni temu zadzwoniłem do niej a ona zaczęła mi mówić że ma wątpliwości a zaraz potem mi mówi że mnie kocha - po takim czasie ona nie wie czy mnie kocha to trochę dziwne, jak by tego było mało jej babcia nie chce żebym się z nią spotykał... co ja mam myśleć co ja mam robić...?
 

kemotek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
587
Punkty reakcji
1
Dziewczyna sciemnia i moze miec kogos na boku o kim nie wiesz.


To mogla byc rozmowa:

Ty: Kochanie...kochasz mnie?
Ona: ...mam wątpliwości...
On do niej: Słońce, powiedz mu, że go kochasz bo jeszcze tu przyjedzie i nas nakryje!
Ona: ...yyy, no dobra. Kocham Cię.


No dobra, teraz na powaznie: Umow sie z jej babcia na koniaka/likier/hwc i dowiedz sie cos.
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
dziewczyna ewidentnie cos kręci. Półtora roku to nawet dużo i żeby nie wiedzieć co się czuje przez tyle czasu i być z Tą osobą... :mruga: no to trochę dziwne :/
Eee tam nie przejmuj się babcią bo wkońcu chodzisz z jej wnuczką a nie z nią i co ona tu ma do gadania :p
Porozmawiaj z dziewczyną szczerze i wyjaśnijcie sobie wszystko (a właściwie niech ona Ci wyjaśni co i jak... )
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Według mnie Twoja dziewczyna coś przed Tobą ukrywa... ten "przyjaciel" bo zapewne to tylko przyjaciel z roku ... <tiaaa>
Po kiego grzyba jej babcia zabrania Wam spotkań? Może to jest tak,że spodobał sie jej lub bardziej przypadł do gustu "przyjaciel" ... ? I nakłania wnuczke do słusznego wyboru czyli żeby sie z Tobą rozstała... ? Na Twoim miejscu poszperałabym troche tu i ówdzie aby prawdy sie dowiedzieć. To czy to uczciwe czy nie to już rypka plum - ważniejsza prawda. Bo sama Ci sie nie przyzna że coś na boczku kręci.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ona chyba cos kreci! moze chciala z toba zerwac ale jakos sie bala...
a z ta babcia to dziwne jest!
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Z natury kobiety sa bardzo niezdecydowane i czasami same nie wiedza czego chca :p ... wiem to bo sama czasem sie zastanawiam czego ja tak naprawde chce :p

Ale znowu bez przesady... jesli cie kocha to musi to wiedziec to jest uczucie i sama nazwa wskazuje to sie czuje :p... tym bardziej po tak dlugim czasie bycia razem
Mozliwe ze kogos poznala i waha sie kogo wybrac... wiem ze to moze byc absurdalne ale nie wykluczaj tej mozliwosci

Porozmawiaj z nia szczerze...
SZCZERA ROZMOWA TO PODSTAWA :p
 
Do góry