Problem z dziewczyną

Ktosiek1

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam

Jestem ze swoją dziewczyną już 10 miesięcy. Obydwoje jesteśmy że tak powiem słabo doświadczeni jeżeli chodzi o sprawy seksu itp. Mam problem ponieważ za każdym rzem kiedy jesteśmy razem i możemy sobie pozwolić na coś więcej to ona się blokuje. Chodzi mi o to, że gdy próbuje zbliżyć rękę do jej "muszelki" i ją popieścić to ona zazwyczaj odsuwa moją rękę choć nie zawsze. Rozmawialiśmy o tym i powiedziała mi, że robi to dlatego, że jej głupio bo mi nie daje tej przyjemności. A nie daje mi jej ponieważ po prostu nie potrafi, nie umie się przemóc. Nie wiem co mam robić ponieważ nie chce jej do niczego zmuszać. Czy moglibyście mi coś doradzić?
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
To nie zmuszaj i czekaj. Jak będzie gotowa to to zrobicie. Tak Ci się spieszy? Że musisz szukać jakiegoś rozwiązania? Ja tu nie widzę żadnego problemu.
 

Ktosiek1

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Czytanie ze zrozumieniem nie boli. Przecież napisałem, że nie chce naciskać ani do niczego zmuszać. Chodzi mi o nią. Ponieważ ona strasznie to przeżywa. Zawsze kiedy dochodzi do zbliżenia ona się zamyka, odwraca i mówi że na mnie nie zasługuje ;/...
 

pracustonieja

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
to ją przekonaj i dowartościuj (w sensie, że to Ty na nią nie zasługujesz), lampka wina nie zaszkodzi, dobry klimat i jakoś pójdzie - powodzenia.
ROZMOWA czyni cuda ;)
 

taraz

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
37
Punkty reakcji
0
oo kolega wyżej słusznie zauważył, pogadaj z nią szczerze nie nalegaj i sie nie spiesz... może ona się boi?
 
Do góry