Problem z dziewczyną.......czy mi się tylko wydaje?

Karol_gs

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich

Sam już nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Poznałem fajną dziewczynę miesiąc temu na portalu fotka.pl.Pierwsze dwa tygodnie były po prostu super. Spotkalismy się juz 3 razy, były słowa "kocham Cię" jak i niestety pozniej po 2 tygodniach pare razy się kłóciliśmy, ale dochodzilismy do porozumienia i jak narazie nie jestem pewien czy ona teraz pisząc "kocham Cię" mówi to szczerze, mam odczucia takiej niepewności....ja ją bardzo kocham - szczerze, ona tez mi to kiedys pisala.......dodam też ze bardzo mnie wkurza gdy nie raz ona pisze mi, że napiszę póżniej do mnie......po czym wchodze na kompa, patrze a ona siedzi sobie na portalu fotka.pl i zobaczyłem,że gdy tylko ktoś ją oceni z bliskich w otoczeniu jej terenów to ona zaraz również go ocenia....ja nie jestem jakims maniakiem fotki itp.... po prostu mam pare znajomych i mało co bywam na tej fotce. Chciałbym żebyście mi doradzili mniej więcej czy mam się czegoś obawiać czy może jednak mi sie tylko wydaje.Myślałem już o tym, żeby jej to powiedzieć "czemu ocenia profile innych uzytkowników, ze mi sie to nie podoba".....wczesniej napisałem jej ze we wszystkim sa pewne granice po przekroczeniu których mówie stanowczo NIE!.....no ale mysle, że mogła by sie wkurzyć i pomyśleć, że ją "szpieguję". Ma ona lat 18 a ja 19. Ja o tym związku myślę poważnie, szanuje ją, jestem zawsze wobec Niej szczery. Bardzo dziękuję za każdą odpowiedz na moje pytanie.

Pozdrawiam
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Znasz ją miesiąc i kochasz? Brednie <_<

Mówisz, że nie jesteś maniakiem fotki? To po kiego uja śledzisz każdy jej ruch na portalu? Twierdzisz że wyznaczyłeś jej jakieś granice. Widać nie dość jasno, albo ona ma je po prostu w d*pie.

Ja wyznaje zasadę, że jeśli mi coś nie pasuje to mówię o tym wprost, jeśli nie pomaga to nara.
 

Karol_gs

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Znasz ją miesiąc i kochasz? Brednie <_<

Mówisz, że nie jesteś maniakiem fotki? To po kiego uja śledzisz każdy jej ruch na portalu? Twierdzisz że wyznaczyłeś jej jakieś granice. Widać nie dość jasno, albo ona ma je po prostu w d*pie.

Ja wyznaje zasadę, że jeśli mi coś nie pasuje to mówię o tym wprost, jeśli nie pomaga to nara.


Kolego.....najpierw przeczytaj dokładnie to co napisałem i zanim zaczniesz odpowiadać przemyśl to 10 razy. Po drugie nie sledze jej non stop tylko raz zaowazylem potem drugi raz i mnie to po prostu wkurzyło - a dokladnie wczoraj. Twoje podejście jest zaskakująco do bani......widać, że potrafisz tylko myśleć o sobie.

Edit:
A co do tego, że ją kocham to jestem pewien. Wiesz.....jest i tez tak, że facet pozna kobiete chwile...i juz wie, że chce być z nią zawsze. Juz nie raz poznałem pare dziewczyn ale wiedziałem ze to jednak nie one.
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
To, że wyznajecie sobie miłość po miesiącu znajomości to w ogóle kosmos.
To że, piszesz o zabranianiu jej oceniania i komentowania innych to jeszcze większy kosmos.
Młodzi jesteście, zapewne nie stałe związki wam w głowie. Związek to zaufanie!!.
a nie śledzenie co druga osoba poczyna, średnio tysiąc razy na 24 h.
Poczekaj jeszcze parę lat, z pewnością dorośniesz do związku i zmienisz poglądy na bardziej dojrzałe.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
mało wiesz jeszcze o życiu chłopaku :]

rzucanie słow na wiatr, szczególnie tak mocnych słów jest okaleczaniem tego wyznania. po miesiącu i 3 spotkaniach to co najwyżej możesz być o nia zazdrosny i zauroczony.

i sie nie bulwersuj jak ktoś Ci zwraca uwagę, bo odp. Ci starsi i bardziej doświadczeni ludzie.

znacie się z jakiegoś portalu od miesiaca po 2tygodniach byly juz kłotnie, widzieliście sie 3 razy i to milosc twojego życia? :bag:
 
P

Ponury Żniwiarz

Guest
Już niedługo wystarczy wysłanie zaproszenia na FB i już się zakochają :lol:
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Kolego.....najpierw przeczytaj dokładnie to co napisałem i zanim zaczniesz odpowiadać przemyśl to 10 razy. Po drugie nie sledze jej non stop tylko raz zaowazylem potem drugi raz i mnie to po prostu wkurzyło - a dokladnie wczoraj. Twoje podejście jest zaskakująco do bani......widać, że potrafisz tylko myśleć o sobie.

Edit:
A co do tego, że ją kocham to jestem pewien. Wiesz.....jest i tez tak, że facet pozna kobiete chwile...i juz wie, że chce być z nią zawsze. Juz nie raz poznałem pare dziewczyn ale wiedziałem ze to jednak nie one.

Zaskakująco tępy jesteś ;]

Nie masz pojęcia co znaczy kochać, ja też. Jak facet pozna kobietę i wydaje mu się że kocha to ma rację - wydaje mu się.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Kolego.....najpierw przeczytaj dokładnie to co napisałem i zanim zaczniesz odpowiadać przemyśl to 10 razy. Po drugie nie sledze jej non stop tylko raz zaowazylem potem drugi raz i mnie to po prostu wkurzyło - a dokladnie wczoraj. Twoje podejście jest zaskakująco do bani......widać, że potrafisz tylko myśleć o sobie.

Wiesz co ja przemyślałam za USSJ i napisałabym Ci mniej więcej to samo, moim zdaniem Ty powinieneś przemyśleć swój sposób myślenia

A co do tego, że ją kocham to jestem pewien. Wiesz.....jest i tez tak, że facet pozna kobiete chwile...i juz wie, że chce być z nią zawsze. Juz nie raz poznałem pare dziewczyn ale wiedziałem ze to jednak nie one.

Jeśli po dajmy na to tygodniu jestes pewien ze chcesz byc z tą dziewczyną na zawsze, to bardzo prawdopodobne, że po pół roku będziesz pewien, że chcesz byc na zawsze z inną


Człowieku poznałeś dziewczynę na fotce, widziałeś się z nią trzy razy, z tego co piszesz więcej razy się kłóciliście niż widzieliście ( swoją drogą przez maile czy przez sms? ), masz 19 lat, myślałam że w tym wieku już się nie jest tak durnym i rozumie znaczenie słów "kocham Cię"...
 

yesmer

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
350
Punkty reakcji
17
Kolego.....najpierw przeczytaj dokładnie to co napisałem i zanim zaczniesz odpowiadać przemyśl to 10 razy.
Przeczytałem trzy razy. Tobie poradzę coś odwrotnego, za nim napiszesz na forum to przygotuj się na krytykę.
Po drugie nie sledze jej non stop tylko raz zaowazylem potem drugi raz i mnie to po prostu wkurzyło
A co to Twoja własność że nie może odpisywać na komentarze na portalu?

Twoje podejście jest zaskakująco do bani......widać, że potrafisz tylko myśleć o sobie.
Oh Ty nasz mały altruisto... Panna jest zła, bo ma znajomych. :bag:
 
P

Ponury Żniwiarz

Guest
Myślałem, że faceci są na ogół bardziej ogarnięci, ale widać po autorze, że są nie raz pewne odstępstwa :mruga:
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ja takie szybkie wyznanie uczuć jestem w stanie zrozumieć. Sama z chłopakiem wyznałam je sobie tak po kilku tygodniach spotykania się, z tym, że duzo dłużej pisaliśmy, choć wiadomo, że to nie to samo co spotkania. O ile jesteś pewny, to ok. Nam leci już ponad 2 lata razem i nadal bardzo się kochamy, pragnę tylko jego i wiem, że wskoczyłabym dla niego w ogień.
Jednak wybacz, ale na fotka.pl wielu ludzi po prostu nie dorosło pewnych spraw i tylko oceniają zdjęcia innych i to jet ich jedyną rozrywką. Na pewno nie wszyscy , ale wiele osób. wielu z nich nie ma pojęcia o miłości.
Jednakże ja radziłabym jeszcze lepiej ją poznać i wtedy stwierdzić czy to ta, teraz masz zbyt wiele wątpliwości i nie ufasz jej !
Nie szpieguj jej, zwiążek to też zaufanie, jak Ty byś się czuł inwigilowany i ciągle podejrzewany o cos zlego ??
 
P

Ponury Żniwiarz

Guest
Autor już pewnie znalazł nową dziewczynę na fotce i się zakochał, pewnie już zapomniał o temacie i o tej dziewczynie :p
 

estella

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
83
Punkty reakcji
3
Wiek
32
ach ten słomiany ogień u dzisiejszych "zakochanych";) za szybko to wszystko, także...daruj sobie.
a u Ciebie jak na faceta trochę brak zdecydowania - ja kocham, ona kocha...ale czy mówi szczerze? - i to ma być miłość na zawsze???
ja trochę wątpie.
 

Elwira71192

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Rusalka19 popieram Twoje słowa. Masz całkowitą rację w tym, że związek to takze zaufanie. Taka nieufność prowadzi przecież do wielu przykrych kłótni dla obojga partnerów. Osoba "szpiegowana" przez ukochaną osobę czuje się wtedy osaczona. Sama byłam w takiej sytuacji:/ uważam, że w związku powinna byc szczerość, powinniśmy mówić co nam przeszkadza, co nas niepokoi, co nas boli... ale niektóre sprawy po prostu powinniśmy przemilczeć. Niepewność zawsze bedzie towarzyszyła w związku. Ale wystarczy dostrzegać drobne gesty miłości w zachowaniu drugiej osoby a od razu niepewności znikają:)A tym ocenianiem nie ma co się przejmować, każdy ma prawo do prywatności. Jeżeli ona chce się bawic w coś takiego, to jej tego nie zabraniaj. Może to jest jej rozrywką.
Czas pokaże, czy ta dziewczyna jest Twoją wybranką, ale trzeba trochę cierpliwości i głębszego poznania. Powodzenia!
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Myślałem już o tym, żeby jej to powiedzieć "czemu ocenia profile innych uzytkowników, ze mi sie to nie podoba".....wczesniej napisałem jej ze we wszystkim sa pewne granice po przekroczeniu których mówie stanowczo NIE!.....no ale mysle, że mogła by sie wkurzyć i pomyśleć, że ją "szpieguję". Ma ona lat 18 a ja 19. Ja o tym związku myślę poważnie, szanuje ją, jestem zawsze wobec Niej szczery.

Odradzam Ci dziewczyny z tego typu portali, sam juz zauwazyłeś, że nic dobrego z tego nie wynika. Owszem istnieją pary, a nawet małzeństwa poznane przez internet,ale wątpie aby fotka była odpowiednim miejscem na szukanie życiowej partnerki. Miesiąc to zbyt mało aby poznać drugiego człowieka, tym bardziej że są ludzie którzy dobrze potrafią się kamuflować. Ty jestes wobec niej szczery a jaka masz pewność, że ona traktuje Ciebie podobnie?
To ze podpisuje innym fotki to jeszcze nic złego, ważna jest treśc tych wpisów. Poczekaj jakis czas i przygladaj sie temu co robi, jeśli to dziewczyna polująca na facetów, na pewno to rozpoznasz, netowi aktorzy nie potrafią grać długo swoich ról...
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Spotkalismy się juz 3 razy, były słowa "kocham Cię" jak i niestety pozniej po 2 tygodniach pare razy się kłóciliśmy, ale dochodzilismy do porozumienia i jak narazie nie jestem pewien czy ona teraz pisząc "kocham Cię" mówi to szczerze, mam odczucia takiej niepewności....ja ją bardzo kocham - szczerze, ona tez mi to kiedys pisala.......


Nie, nie kochasz. Ona Ci się po prostu podoba.

Edit:
A co do tego, że ją kocham to jestem pewien. Wiesz.....jest i tez tak, że facet pozna kobiete chwile...i juz wie, że chce być z nią zawsze. Juz nie raz poznałem pare dziewczyn ale wiedziałem ze to jednak nie one.
Bullsh*t! Pozwól, że sparafrazuję Cię:

"A co do tego, że ją kocham, to nie wiem tego, bo jej nie znam. Wiesz... jest i też tak, że facet pozna kobietę chwilę... i już wie, że chce ją przelecieć, wymawiając się miłością. "




Poznałeś dziewczyny i wiedziałeś, że to nie one. Poznaj ją, to może też się tak okaże.

A to, że wkurza Cię jej ocenianie innych - to nawet nie jest zazdrość tylko Twoje ego i może w pewnym sensie niedojrzałość. Jej oceny innych nie równają się zdradzie. A nawet jeśli z nimi flirtuje, to nie jesteście ze sobą aż tak długo i na wyłączność, żebyś mógł mieć do niej pretensje.
 

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Poznałem fajną dziewczynę miesiąc temu na portalu fotka.pl.

Nie lepiej w realu ? Fotka to chyba nie jest serwis randkowy. Ja bym się nie wplątywał w coś takiego.

Spotkalismy się juz 3 razy, były słowa "kocham Cię"

Po 3 razie już sobie wyznaliście miłość ? Coś tutaj jest chyba nie ten teges. Wniosek nasuwa się jeden - wy jesteście sobą tylko zauroczeni.
 
P

Ponury Żniwiarz

Guest
Koleś po prostu chce ją przelecieć, więc wciska jej kit typu "kocham Cię" Żałosne.
 
Do góry