Problem z drukowaniem

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
A więc mam drukarke HP i dawno jej nie używałam , po formacie usunęły się wszystkie programy potrzebne do drukowania.No ale ostatnio sąsiadka zaoferowała że może nam u jakiegoś informatyka uzupełnić tusz, no więc dałam jej te kubeczki no i uzupełniła to.Zainstalowałam program włożyłam nowy tusz.No i co? No i nie drukuje.Jak daje żeby drukowało to wciąga kartke i nic dalej się nie dzieje.Aha jeszcze ten koleś powiedział że trzeba do gorącej wody włożyć na chwile te dwa kubeczki , no to je włożyłam i z kolorowego się lało a z czarnego nic.No i jak np. dałam żeby skserowało jakiś fragment z gazety na kolorowo to wydrukowało owszem takie mdłe kolory a jak dałam na czarno to niestety puste kartki wychodzą.Więc jak drukować coś chce nieważne czy na kolor czy na czarno czy zdjęcie czy tekst zatrzymuje się kartka :D ! Co mam zrobić ? Pomocy , czy chodzi o ten tusz czy co? Z góry dzięki za pomoc!
 

fajter55

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2010
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Żyrardów
dokładnie, chodzi o tusz. ta drukarka miała jeszcze gwarancję? jak tak, to możesz się z nią niestety pożegnać. oryginalny tusz z hp wydrukuje ci z połowę więcej stron niż taki napełniany a gwarancji nie tracisz...
 
Do góry