problem z chłopakiem

biedronka18

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
hej .... jestem załamana i potrzebuje pomocy .... Chłopak zapraszał mnie na randki i póżniej mam z nim iść na wesele , ale to dopiero jak przyjedzie z wakacji wraca za jakieś 2 tyg. dużo wcześniej rozmawialiśmy i wogóle opowiadaliśmy sobie on o swojej byłej ja mu o swoim byłym aby była jasnośc ze jesteśmy "wolni" D. twierdził ze jego była jest teraz jego tylko i wyłącznie koleżanką iii jeszcze jedno to on z nią zerwał ! wchodze własnie na jego profil a tu widze ze ta dziewczyna dodała sobie zdjęcie i na zdjęciu przypięła pinezkę z zapisem ze kocha i tęskni i niech jak najszybciej wraca i jeszcze wklejiła mu komentarz na profilu ze tak mocno go kocha i nie odda go nikomu czegoś tu nie rozumiem.....czuje się oszukana .... wiadomo porozmawiam z nim jak wróci ale przez te 2 tyg bede cały czas o tym myślałam ... czasem to wydaje mi się ze przez te Naszą-klase to tylko kłopoty..... ;(
 
W

wroneczki4

Guest
Boże... przecież ta dziewczyna może pisać co chce. To, że napisała takie coś nie znaczy, że są razem...
Zadzwoń do niego i spytaj o co chodzi, ale ja bym na Twoim miejscu zbytnio nie walczył o to, bo przecież jesteście narazie tylko kumplami!
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Może ona ma jakąś obsesje na jego punkcie ? Nie zwracaj uwagi co pisze tylko jak on zachowuje się w stosunku do niej , ale wiadomo że faceta najlepiej trzymać na dystans nie wierzyć dokońca w każde jego słowo .
Może Ci próbować wcisnąć największy kit na świecie ładnie dobierać słowa, żebyś uwierzyła w to co on mówi a potem okaże się że to kłamstwo . Wstrzymaj się te pare tygodnii i porozmawiaj z nim najlepiej w cztery oczy jak wróci ..
wyczytasz z jego zachowania czy zaczyna coś kręcić czy nie .
 

irisiris

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
71
Punkty reakcji
1
ona tylko tak sobie napisała.
najlepiej zapytaj się go co jest grane i kłopot z głowy
 

seto-kun

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
372
Punkty reakcji
7
Dokładnie, w internecie każdy może sobie napisać co mu ślina na język przyniesie. Olej ją póki co, a jak koleś wróci z wakacji to z nim o tym pogadaj. A jak nie możesz wytrzymać to do niego zadzwoń, tylko że bez sensu będziesz mu takimi bzdetami wakacje psuła. Wyluzuj, do niego możesz zadzwonić żeby sobie pogadać o jakichś tam głupotach, a sprawa się wyjaśni jak koleś wróci. No chyba że koleś miał zamiar pograć sobie na dwa fronty :p . Póki co moja rada taka wrzuć na luz i czekaj na jego powrót.
 

kicajaj

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
212
Punkty reakcji
0
dlaczego się z nim nie skontaktujesz już? na pewno nie siedzi na arktyce żeby nie dało się z nim skontaktować
 

enti

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
albo on oszukuje was obie w pewnym stopniu,
albo ona wie o Tobie i jest po prostu zazdrosna, wie, że Ty się czymś takim przejmiesz.
 
Do góry