Problem z byłą....

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
dokladnie... sluchaj! albo inaczej... Ty sobie znajdz dziewczyne:) ..nie wierze ze nie masz jakis fajnych i wolnych kolezanek? ...po prostu musisz jej pokazac po powiedziec sie chyba nie da ze juz z Wami koniec! jesli zajmiesz sie dziewczyna wtedy i ona zrozumie ze jednak nic z tego nie bedzie dalej! dobra,mozecie sie kolegowac,bo udawac dla siebie obcych to przesada! ...osobicie stanowczo zakonczylbym taki zwiazek, nawet i przyjazn...jedene na co bym pozwolil to na kolezenstwo! .... to ciezka sprawa a skoro juz raz tak zrobila wiec zrobi i drugi! ...ciezko mi o tym pisac bo mialem tak samo i teraz jestem w kropce co to dalej z tego bedzie...aaaale! zajalem sie studiami a moja panna ma teraz duzo czasu na przemyslenie :) ...hehe! dasz rade.... pisz czasami jak tam sie sprawy maja! pozdrooo
 

zygielek

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z przed monitora
A sprawy się mają dobrze ;p dzisiaj o 20 jade z kumplami do Europy (w Łęknicy) i wiem, ze ona też tam będzie. a co do dziewczyny ehh nikogo sobie narazie szukać nie będę bo nie chcem znów cierpieć.

Edit:
No i po imprezowane... musze pilnować bachora Brata... ale za to cała ekipa będzie ją fotografować ;p


Hail Me​
 

maja_84

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Tbg
:) ciekawe czy uda im się coś ciekawego złapać :p Napisz jak już będzie cos wiadomo :papa:
 

zygielek

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z przed monitora
No więc nie musieli nawet robić zdjęć... Ehh plan poszedł w łeb ale i tak jest dobrze ;p Jak ona ich zobaczyła to się chowała ale oni do niej podeszli i pogadali jedyne co mi napisała to "wybacz, że Cię raniłam... zapomnij"... No więc dzięki wszystkim i pozdrawiam.

Hail Me​
 
Do góry