Problem z bluconnectem

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Witam,

Mam taki mały problem. Używam bezprzewodowego internetu - blueconnect. Ogólnie wszystko jest oki, ale często zdarza się, że zrywane jest połączenie, albo nagle komputer nie wykrywa urządzenia i tak w kółko. W takich momentach wyjmuję i wkładam ponownie urządzenie. Czasem to denerwuje mnie, ale nie chodzi tu o niewygodę. Moja siostra cioteczna również ma blueconneta i u niej nigdy taka sytuacja nie zdarzyła się. Nie wiem co mam robić, dlaczego tak dzieje się. Dodam, że jakiś czas temu ktoś włamał mi się do kompa, chyba przez gg, ale nie wiem. Wiem tylko tyle, że osoba która robiła mi format, znalazła wtyczką, którą po wyłączeniu komp mi zawieszał się, chyba 20 minut włączał się.

Nie wiem co dzieję się. Czy takie rozłączanie i zrywanie połączenia jest normalne?
 

metyl1987

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2010
Posty
13
Punkty reakcji
1
takie rwanie polaczen nie jest normalne, ale fakt ze niekiedy komputer nie wykrywa urzadzenia moze mowic o wadzie sprzetu ewentualnie systemu lub sterownikow, jesli sa dostepne jakies nowsze sterowniki i po ich zainstalowaniu dzieje sie to samo to je wykluczasz po najblizszym formacie, mozesz wykluczyc ze to system, ewentualnie mozna adapterek sprawdzic pod innym kompem. jak na razie mozna wykluczyc kiepski zasieg, bo u Ciebie znika adapter z systemu
 
Z

zypek84

Guest
Widziałem w necie reklamy oferty Blueconnect, w której dają 2 GB danych za doładowanie 50 zł. Jak to działa? Internet na zasadach telefonu na kartę?
 
Do góry