Problem w Wordzie

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Witam, słuchajcie mam taki problem w Wordzie, mam najnowszego Worda i dziadek pisząc jakiś artykuł coś tam namieszał i ogólnie to na każdej stronie jest takie coś " [Wpisz tekst] " ja nie wiem jak się tego pozbyć, a chce wydrukować to co napisał i na każdej stronie na dole takie coś to głupio wygląda. Dodatkowo jakieś kreseczki po bokach są, nie wiem jak mam się tego pozbyć. Może miał ktoś kiedyś podobny problem ?
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Może zrób screena jak to wygląda, ponieważ po twojej wypowiedzi nie jestem dokładnie pewny o co ci chodzi. Możesz zamazać tekst, który dziadek napisał jeśli nie chcesz by ktoś o nim wiedział, ale pokaż o co ci dokładnie chodzi. Najpewniej masz włączoną stopkę ale chciałbym się upewnić.
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Może zrób screena jak to wygląda, ponieważ po twojej wypowiedzi nie jestem dokładnie pewny o co ci chodzi. Możesz zamazać tekst, który dziadek napisał jeśli nie chcesz by ktoś o nim wiedział, ale pokaż o co ci dokładnie chodzi. Najpewniej masz włączoną stopkę ale chciałbym się upewnić.

http://imageshack.us/photo/my-images/14/41872484.jpg/ i tak na każdej stronie na dole jest [Wpisz tekst]
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Z tego co widze na screenie potwierdza się moje przypuszczenie, że dziadek włączył stopkę w wordzie(w książkach w stopce jest numerowane strony). Żeby to wyłączyć robisz tak:
Wstawianie(klik)-->Stopka(klik)-->Usuń Stopkę(klik)
jednak ja bym radził zrobić coś takiego by zamiast słów [wpisz tekst] były numerki automatycznie zmieniające się, dzięki temu nie pomylisz się w segregowaniu potem wydruku. By zrobić tak jak opisałem wybierz:
Wstawianie(klik)-->Stopka(klik)-->tutaj wybierasz z podanych przykladów numerowania lub podpisów ja polecam Siatka lub też Konserwatywny

ps. Masz fajnego dziadka jeśli on książkę piszę:)
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Z tego co widze na screenie potwierdza się moje przypuszczenie, że dziadek włączył stopkę w wordzie(w książkach w stopce jest numerowane strony). Żeby to wyłączyć robisz tak:
Wstawianie(klik)- ->Stopka(klik)- ->Usuń Stopkę(klik)
jednak ja bym radził zrobić coś takiego by zamiast słów [wpisz tekst] były numerki automatycznie zmieniające się, dzięki temu nie pomylisz się w segregowaniu potem wydruku. By zrobić tak jak opisałem wybierz:
Wstawianie(klik)- ->Stopka(klik)-->tutaj wybierasz z podanych przykladów numerowania lub podpisów ja polecam Siatka lub też Konserwatywny

ps. Masz fajnego dziadka jeśli on książkę piszę :)

Dzięki :) Tak to chodziło o stopkę. A jeszcze mam taki problem, że jakieś linie w kilku miejscach porobił i nie umiem tego pousuwać http://imageshack.us/photo/my-images/88/65167341.jpg/
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Te linie się powtarzają co ile? Jest jakaś określona powtarzalność? Jeśli jest to tylko u samej góry spróbuj wyłączyć nagłówek, może to jest jakaś linia nagłówkowa. Trudno mi to ocenić od tak po screenie, ponieważ ja z takiej opcji nie korzystałem.
Nagłówek się usuwa w taki sposób:
Wstawianie(klik)- ->Nagłówek(klik)- ->Usuń Nagłówek(klik)
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Te linie się powtarzają co ile? Jest jakaś określona powtarzalność? Jeśli jest to tylko u samej góry spróbuj wyłączyć nagłówek, może to jest jakaś linia nagłówkowa. Trudno mi to ocenić od tak po screenie, ponieważ ja z takiej opcji nie korzystałem.
Nagłówek się usuwa w taki sposób:
Wstawianie(klik)-
arrow.gif
Nagłówek(klik)-
arrow.gif
Usuń Nagłówek(klik)

Te linie sa tylko na trzech końcowych stronach u góry. Dziwne
kwasny.gif


Mam jeszcze jedno pytanie.
Jak wyrównać marginesy w wordzie? Bo jak ustawiam marginesy np. na 1,5 to między zdaniami robią mi się puste pola
kwasny.gif
 
Do góry