problem w szkole :(

tímido.ona

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Miasto
.
Witam. Od tego roku chodzę do nowej szkoły (1 klasa, średnia)
cały problem tyczy się języka niemieckiego
uczę się go od 4 klasy, jednak nigdy za nim nie przepadałam
w podstawówce wyszłam na 3
w gimnazjum również
choć w gimnazjum miałam jedną z najbardziej, że tak napisze "ciężkich" nauczycielek
wszyscy się jej bali, była wymagająca i nieobliczalna
chyba nie muszę więcej tłumaczyć
teraz w szkole średniej, znów trafiła mi się bardzo wymagająca Pani
dziś zdarzyła się taka sytuacja, że nie poszłam do szkoły z przyczyn losowych
jednak gdyby był jakiś ważny sprawdzian bądź kartkówka napewno bym poszła
ale nic takiego nie było zapowiadał się spokojny dzień
więc nie poszłam
a niedawno dostałam sms od koleżanki, że zrobiła im kartkówkę (chociaż wczoraj pisaliśmy sprawdzian)
i powiedziała ze jeżeli nie przyniosę zwolnienia od lekarza do dotane ocene 0, która ponoć jest gorsza od 1
boję się, że mogę sobie nie poradzić
mimo, że czasem bardzo długo siedzę nad tym językiem to później ciężko zdobyć mi pozytywną oceną
boję się, że sobie nie poradzę. a jak można wywnioskować, Pani nie jest zbytnio tolerancyjna
wiem, że mogę popaść przez to nawet w nerwice, bo w gimnazjum prawie popadłam...
:(
boję się, naprawdę...
 

tímido.ona

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Miasto
.
myślę, że o to i o to
tylko z niemieckim zawsze miałam problemy
z resztą przedmiotów zawsze sobie jakoś radziłam
 

moutza

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Nie dziw sie ze masz wymagajacego nauczyciela, w koncu jestes w szkole sredniej i nauczyciele musza Cie m.i. przygotowac do matury.

A co tej oceny to musisz przeczytac regulamin szkolny czy ona tak moze postapic. Poza tym z czego ona kartkowke zrobila skoro mieliscie wczoraj sprawdzian? Wydaje mi sie ze jezeli to byla niezapowiedziana kartkowka to nie moze ci wstawic 0. Niech zgadne, ocene na koniec semestu masz wylicznana ze sredniej wazonej...
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Nie możemy Ci pomóc.
POcieszę Cię, że za jakiś czas Twojej nauczycielce przejdzie z tymi kartkówkami. Takie są początki. A jak powiesz, że matury z niemieckiego nie zdajesz to powinna pozolić Ci zaliczyć przedmiot na 2. Musi widzieć, że się starasz-zadawaj pytania, mów jak czegoś nie rozumiesz, zgłaszaj się. Zobaczysz, że za kilka miesięcy będzie lepiej.
 

promyczek1611

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Witam. Od tego roku chodzę do nowej szkoły (1 klasa, średnia)
cały problem tyczy się języka niemieckiego
uczę się go od 4 klasy, jednak nigdy za nim nie przepadałam
w podstawówce wyszłam na 3
w gimnazjum również
choć w gimnazjum miałam jedną z najbardziej, że tak napisze "ciężkich" nauczycielek
wszyscy się jej bali, była wymagająca i nieobliczalna
chyba nie muszę więcej tłumaczyć
teraz w szkole średniej, znów trafiła mi się bardzo wymagająca Pani
dziś zdarzyła się taka sytuacja, że nie poszłam do szkoły z przyczyn losowych
jednak gdyby był jakiś ważny sprawdzian bądź kartkówka napewno bym poszła
ale nic takiego nie było zapowiadał się spokojny dzień
więc nie poszłam
a niedawno dostałam sms od koleżanki, że zrobiła im kartkówkę (chociaż wczoraj pisaliśmy sprawdzian)
i powiedziała ze jeżeli nie przyniosę zwolnienia od lekarza do dotane ocene 0, która ponoć jest gorsza od 1
boję się, że mogę sobie nie poradzić
mimo, że czasem bardzo długo siedzę nad tym językiem to później ciężko zdobyć mi pozytywną oceną
boję się, że sobie nie poradzę. a jak można wywnioskować, Pani nie jest zbytnio tolerancyjna
wiem, że mogę popaść przez to nawet w nerwice, bo w gimnazjum prawie popadłam...
:(
boję się, naprawdę...

co ty sie tak szkołą przejmujesz dziewczyno ? sa wazniejsze rzeczy od tego czy ktos dostanie jedynke czy nie, jak dostaniesz tą ocene to staraj sie bardziej na kolejne lepsze albo idz do lekarza powiedz ze cie glowa bolala i nie poszlas do sql i potrzebujesz zwolnienia ;o) proste nie ? :)
 
Do góry