Problem MP4

przemcio1

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
460
Punkty reakcji
1
Miasto
z US i A :D
Jakiś czas temu kupiłem MP4 wszystko działało pięknie aż do momentu kiedy spalił mi się dysk 80GB teraz mam pożyczony od kolegi 15GB i gdy podłączam MP4 to windows mi pokazuje tylko taki komunikat " To urządzenie USB może działać szybciej jeśli podłączysz je do portu Hi-Speed USB 2.0" i MP4 nie pokazuje mi się w "Moim Komputerze" a na dysku 80 nic nie wyskakiwało i w moim komputerze pokazywało mi MP4 a teraz na 15 nic :/ może wiecie co mam zrobić?
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
A na tym dysku 15gb też masz windowsa XP? I jakieś sterowniki może do MP4 wcześniej miałeś?
 

Githany

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
264
Punkty reakcji
0
Ale czy instalowałeś Win XP z tego samego dysku? Sprawdź w Menedżerze urządzeń, jak Ci się zgłasza port USB? Jeśli 1,0 to się nie dziw.
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Podłącz po inny port USB, na ECS tak nie raz jest, że nie działają te urządzenia. :p
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Ja ze swoją mp3 tak miałem ze mi tam brzydko jakoś pokazywał i sie okazało ze ona sterowniki ma wraz z nowszą wersją Windows Media Player i po zainstalowaniu wersji 9.0 mp3 wykrywało dobrze.
 

Marians

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
311
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zduńska Wola
Odszukaj MP4 w menedżerze urządzeń i aktualizuj sterownik - miałem kiedyś podobnie, bo wgrany sterownik zawierał błędy ;)
 
Do góry