Problem miłosny...

Kaiene

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
40
Punkty reakcji
1
Miasto
Polska
Mam dość dziwny problem. Jestem biseksualna, lecz wcześniej raczej spotykałam się z mężczyznami. Od mniej więcej pół roku znam pewną dziewczynę. Od początku coś do niej czułam, ale myślałam, że to tylko zaufanie itd. po prostu ona jest jedyną osoba której mogę ufać. Niestety okazało się ze czuję do niej coś więcej. Ona również jest biseksualna i strasznie rani mnie to, gdy mówi mi o kobietach, które ją pasjonują...Powiedziałam jej o sowich uczuciach, Była w głębokim szoku i teraz nie wiem jak to naprawić, koniec końców nie odpowiedziałam mi czy coś do mnie czuje, jaki ma do tego stosunek. Lecz wydaje m się że to dalej nie zajdzie. Co zrobić by nie było między nami po tym wszystkim dziwnego skrępowania, by było w miarę możliwości tak, jak dawniej ?
Proszę bez głupich komentarzy i o poważne odpowiedzi.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32

Po prostu traktuj ją tak jak dawniej, ze zrozumieniem, że pewnie nic z tego nie będzie, być może wtedy będzie ok i nie stracisz tej cennej przyjaźni.

Pozdrawiam :)
 

Kaiene

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
40
Punkty reakcji
1
Miasto
Polska
Uhh. to będzie ciężkie, poszłąm za impulsem i jej powiedziałąm wszystko, teraz ona mnie zasypuje pytaniami w stylu kiedy mi isę to zaczęło itak dalej i wątpię byśmy zapomniały
 

edyta_226

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ona pewnie ma Cię za swoją kumpele i mówiła Tobie o wszystkim ,jak przyjaciółka przyjaciółce... przecież nie wiedziała że Ty do niej cos czujesz, nic przed nią nie ukrywaj powiedz co czujesz i wyjaśnij jej wszystko na spokojnie.
 

Jeffin

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
15
Powiem tak: odpuść sobie narazie kochanie, bo w wieku 15 lat jest to raczej zauroczenie. Zajmij się nauką, swoim hobby. Całe życie przed tobą.
PS : Nie martw się zainteresowanie płcią przeciwną może występować w tym wieku, ale powinno minąć :)
Pozdrawiam
 
Do góry