Problem --> MAMA :/

maros_91

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Małopolska
Witka Wam wszystkim:)
Słuchajcie mam mały-wielki problem!!
Otoz chcielibysmy z moja dziewczyna jechac razem na festiwal w listopadzie do Wroclawia (mieszkamy w małopolsce) moze niektorzy beda wiedzieli na jaki ;)
Dobrze, do rzeczy :) jestesmy ze soba 0,5roku znamy sie ponad rok...ale mniejsza o to...oboje jestesmy pełnoletni...z tym ze ja mam zawsze problem z wyjazdami bo własnie tutaj wkracza MAMA...:( nie zgadza sie na wyjazdy...mówi ze sie boi o mnie...etc. a ja naprawde daje sobie rade w życiu! a ona traktuje mnie nadal jakbym mial 14lat :( yhh strasznie mnie to drazni ze tak do wszystkiego musi sie wtracic :( moja dziewczyna to rozumie (czasem) ale czasem widze po niej ze nie jest zadowolona z tego powodu...
Jak mam zaczac rozmowe z mama? a moze porozmawiac w towarzystwie dziewczyny z nia??
 

zoombie

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
oboje jestesmy pełnoletni... bo własnie tutaj wkracza MAMA...

Powiedz, że sobie jaja robisz :|
a na dwór po 22 Cię wypuszcza?
Pakuj piżamę i szczoteczkę do plecaka i jedziesz do Wrocławia. Wier** można dostać równie dobrze w dzień jak i w nocy. Jak ma Ci się coś stać to zdarzyć się to może wszędzie tak we Wrocławiu jak i 20 metrów od domu. Jak jej nie pasuje to trudno, musi się zacząć przyzwyczajać.
 

neta1972

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2009
Posty
180
Punkty reakcji
1
Miasto
bardziej zachód niż wschód
racja!jak teraz się nie postawisz mamie to zostaniesz 30-sto letnim maminsynkiem.i w dodatku samotnym,bo gwarantuję,że żadna dziewczyna długo z tobą nie wytrzyma.

he he,mama...dobre sobie :lol:
 

Cami

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Warszawa
Miałam podobną sytuację. Nawet po skończeniu 18 lat moja mama próbowała kontrolować moje życie. Stopniowo co raz mniej, ale pomogła dopiero wyprowadzka :) Dopiero teraz mamy zdrowe relacje :) To zwykła nadopiekuńczość :)
 

avalanche100

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2009
Posty
75
Punkty reakcji
1
Miasto
wszędzie, czyli nigdzie
ty i twoja dziewczyna jestescie pelnoletni, w takim razie parasol w dłoń, kalosze na nogi, dziewczyne za łapkę i ruszaj do wrocka!
ja tylko czekam na dowodzik (poczekam jeszcze ze 3lata).
pozdrowionka :papa:
 

maros_91

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Małopolska
Chyba tak zrobie że poprostu sie spakuje i pojade...ale boje sie powrotu hehe ale racja jak ktos napisał "jak teraz się nie postawisz mamie to zostaniesz 30-sto letnim maminsynkiem" i tego sie najbardziej boje :// bo mam wrazenie ze moja dziewczyna juz tak mysli...ehh dobra! dzieki za odp!
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Po Twoim nicku wnioskuję że masz 18 lat. Mama się martwi o Ciebie i to normalne. Z tym że jestes facetem. Na ogół matki bardziej pilnują córki hehe ciekawe czemu.
Spróbuj postawić się jej... W końcu trzeba to zrobic. I rób to raz na jakis czas. Niech wie że nie ma nad Tobą 100% kontroli.
 
Do góry