problem czy też nie?!?!

maros_91

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Małopolska
Witam serdecznie w ten jak ze piekny dzien (przynajmniej w małopolsce :) )
Więc tak jestem z dziewczyną od 3miesiecy,zamy sie jednak dłuzej ponad rok.
Ona ma przyjaciółkę...(mam wrazenie ze ona ją najczesciej pakuje w tarapaty...:/)
ale nie w tym rzecz...mianowicie troszke mnie drazni to ze w naszym zwiazku jestesmy MY i przyjaciolka...:/ nie wiem czy jest to normalne.
macie coś takiego moze? jak sobie z tym radzic? troszeczke to jest meczące ze mimo ze jestesmy razem chcemy spedzac ze soba czas, ale ciagle sie przewija temat przyjaciolki...:/ czuje się tak jak bym był na równi z tą przyjaciolką... One dłuzej sie znaja niz ja i moja ślicznotka...no ale jednak...wydaje mi się ze powinienem byc wazniejszy?! (????) jako ta druga polowka....?!
poradzcie....
Sorki za tak monotonny tekst ale jest gorąco i trudno sie skupic...:/
dzieki i pozdrawiam
 

Anusiatko

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
` Nibylandia
choćbym słyszała mojego byłego...



nie możesz wymagać od dziewczyny, żeby rezygnowała z przyjaźni dla ciebie. Sam napisałeś, że one dość długo się znają. Chcesz żeby zerwała to wszystko ? A z kim pójdzie na zakupy ? Z kim poplotkuje o szminkach, pudrach i tuszach ?
 

maros_91

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Małopolska
Nie,nie o to mi chodzi zeby zrezygnowała...zeby straciły kontakt...tego nie chce na pewno! Tylko to dziwne uczucie ze jestem z tą przyjaciolką na równi...ze nie jestem wazniejszy mimo ze jestem jej chlopakiem itd.
 

Olka93xxxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
^^daleko^^
A rozmawieles o tym ze swoja dziewczyna??? Lekiem na cale zlo jest SZCZERA rozmowa...
Bo przeciez nie mozesz jej zabronic spotykac sie z przyjaciolka bo to by bylo nie fair..Powiedz jej jak sie czujesz itd...
Jezeli zrozumie to jest Ciebie warta :]
a jak nie....
Z reszta to Twoj wybor;]
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Trudna sprawa :D Ale jak to jest z tą przyjaciółką ? Ona wszędzie z wami chodzi ? Czy Twoja dziewczyna o niej za często mówi ? Czy może nie ma czasu dla Ciebie przez nią ?
I naprawdę najlepszym sposobem jest rozmowa. Porozmawiaj z dziewczyną na ten temat.
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
spoko
po pierwsze- twoja reakcja jest jak najbardziej zrozumiała.
widocznie to "pół" ozacza 1/3 :D
ale serio.
moze ona traktuje Cie jak przyjaciela, chociaz jesli macie tyle lat to mam wątpliwosci
wiem, ze latwo mi mowic, ale porozmawiaj z nia.
powiedz ze troche irytuje Cie ciagla, czy czesta obecnosc przyjaciolki, zaproponuj, ze moglibyscie sie spotykac we dwojke i takie tam ;]
 
Do góry