Problem - ciągła nuda nie do powstrzymania

Karol179

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam. Najpierw krótko opiszę swoje życie:

- Mam 16 lat
- Mieszkam z rodzicami, bratem (18 lat) i dwiema siotrami (bliźniaczki, 4.5 lat)
- Nie chodzę do szkoły, mam nauczanie indywidualne z powodu problemów psychicznych (nic poważnego, leczę się z tego)
- Nie utrzymuję kontaktu z innymi ludźmi poza rodziną z powodu w/w powodu (praktyczny brak możliwości wyjścia z domu, nie będę opisywał)
- Większość życia spędziłem przed komputerem, mam dość
- Z przedmiotów szkolnych interesuje mnie matma i angielski, poza tym nie mam żadnych zainteresowań/hobby

W chwili obecnej strasznie się nudzę. Moje dni wyglądają tak: śniadanie-nuda-obiad-nuda-kolacja-nuda-sen, i tak w kółko. Nie potrafię nic dla siebie znaleźć. Może ktoś potrafiłby coś doradzić?

Z góry będę wdzięczny!
 

marcink15

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
66
Punkty reakcji
1
A może zainteresuj się programowaniem czy coś w tym stylu, jeśli nie możesz wychodzić z domu, możesz zająć się tworzeniem stron internetowych. Zawsze są jakieś serwisy społecznościowe na których znajdziesz na pewno jakąś osobę z którą będziesz mógł porozmawiać. Głowa do góry ;)
 

Karol179

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Po wielu latach siedzenia przed komputerem na prawdę mam ochotę na coś innego :( Ale dzięki za chęci :p
 

Amal

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2011
Posty
24
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Możesz czytać książki, na pewno jakieś znajdą się jakieś które Cię zainteresują, a może sam zacznij pisać. Wtedy będziesz mógł wykreować swój świat, w który się przeniesiesz, stworzyć własnych bohaterów, to pomoże uciec Ci od rutyny:)
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
Cześć :)
To czytanie książek, to faktycznie dobry pomysł.
Piszesz, że masz 16 lat, to nie dużo i całe życie przed Tobą. Może właśnie jest ten wiek, ten czas by znaleźć jakieś zainteresowania czy pasję. Próbuj wszystkiego, na co masz tylko ochotę, nie wymiguj się podejściem 'to nie dla mnie' itp.
A, i jeśli nie wychodzisz to może zaproś kogoś. Jeśli nie masz znajomych zaproś kuzyna czy kuzynkę. Niech z kimś wpadnie!
Powodzenia życzę.
 
Do góry