Problem -chęć przełamania sie

przemek9242

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam prawie rok temu poznalem dziewczyne . jestęsmy ze sobą ze tak powiem ,chodź spotykamy sie dosć rzadko przez jej rodziców ale prawie codziennie z sobą piszemy na gg itp no ale do rzeczy . Jeszcze mimo dlugiego czasu z sobą jej nie pocałowalem nie mialem odwagi jestem dośc nieśmiały , i takie rzeczy zawsze mi z trudem przychodzą no i , chciałbym coś zrobic w tym kierunku no więc dzisiaj sobie tak nad tym myślalem i wymyślilem hmm jak to nazwac taki dialog juz go pisze :p ( wiem jestes dziwny ale cóz mam nadzieje ze mi pomożecie :)
- kochanie zrobisz coś dla mnie ? ( to moje pytanie zadane jej na spacerku np liczmy ze odpowie tak jak to zawsze bywa w jej wypadku :) teraz ówie dalej
- zamknij oczy i prosze cie nie otwieraj otwórz dopiero jak uznasz ze to przesada albo coś ( czy to dobrze powiedziane ??? moze jakos inaczej jakie macie pomysly ???)
no a dalej wiadomo to juz sam coś wymyśle jak to zrobic itp :p

i jeszcze jedno pytanie do dziewczyn . Domyśliłybyście sie co mam zamiar zrobic ??? . I czy jakbyście teog nie chcialy to co byście powiedzialy ???

Aaa i myśle że znamy sie dość dlugo i nie jesteśmy sobie obojetni daje mi to często do zrozumiania jak myslicie pewnie tez tego chce tak bardzo jak ja ??? .Czy wy dziewczyny po takim czasie z chlopakiem zrobilybyscie to czy za wczesnie jak dla was ??? DZIEKUJE WSZYSTKIM którzy poważnie podejdą do mojego tematu :):):)
 
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
467
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
za siedniu gór i siedmiu rzek...
Nie myśl tyle :p
I co ci te twoje "dialogi" dadzą ?? stres nic więcej :)
pocałuj ja w czasie gdy np się witacie żegnacie przytulacie itp.

a to powinno wyglądać tak jak chcesz mieć schemat działania :p
- Cześć (cmok)
....
- Pa (cmok)

mój plan działania jest prostszy :p
 

annaka

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Jezeli chodzi o taki magiczny pierwszy pocalunek to mysle ze taki cmok cmok nie spelni swojej roli ;) Dialogi faktycznie nie potrzebne,a odpowiadajac na Twoje pytanie to ja bym sie na pewno domyslila co si ekroi,wiec mysle,ze lepiej zaaranzowac cos romantycznego...np.snieg pada idziecie sobie spacerkiem jest wieczor,mozesz zaczepiac ja rzucajac np sniezkami i wiadomo zaczyna sie zabawa w ganianego :sexy: gdy juz ja zlapiesz popatrz jej gleboko w oczy,nic nie mow tylko pocaluj :eek:k:
 

xxxprzemoxxx123

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Według mnie najlepszym i najłatwiejszym sposobem jest sie do niej przytulić przodem patrzyć jesj w oczy i samo ci wyjdzie a może zrozumie i cie sama pocałuje .
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
A może zamiast wymyślać jakieś dialogi, zapytaj ją prosto z mostu czy możesz ją pocałować. Poczekaj tylko na jakąś bardziej romantyczną chwilę.
Podejrzewam, ze dziewczyna nie będzie miała nic przeciwko temu. :sexy:
 

jagodahh

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
102
Punkty reakcji
2
Miasto
lubuskie
Dobry pomysł :D Ja sobie wyobrażam takie coś tak: Spacer wieczorem, ciemno. Gadace, gadacie. Chwila ciszy a Ty : - Też masz ochote mnie pocałowac tak jak ja ciebie? Jak odpowie nie to zbiegaj z miejsca :D :D :D A jak tak to do dzieła ;D
 
Do góry