problem bezpieczeństwo

fakinmastah

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
81
Punkty reakcji
1
Witam mam taki problem podejrzewam, że ktoś się włamał na mój komputer i podgląda normalnie pliki bo wiem, że jest taka możliwość. Czy ktoś by mógł mi powiedzieć czy da się to jakoś sprawdzić lub założyć jakieś hasła. Mam antywirusa Avast i firewalla Zone Alarm więc nie powinno chyba być problemu. Ktoś mi pokasował piosenki z folderów. Zapory mam też włączone
Jeszcze jest taki problem nie moge wejść teraz do folderu (jeszcze kilka godzin temu mogłem), gdy chcę wejść to na chwilę się zawiesza komp i słychać tylko ten dźwięk error, ale żaden komunikat mi się nie pojawia. Nie da też się skasować tego folderu
Ktoś moze wie o co chodzi ??
proszę o pomoc
 

fakinmastah

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
81
Punkty reakcji
1
no ściągałem ale to napewno nie ma nic do tego...
zaznaczyłem folder i pokazuje mi ze jest pusto 0k, jak wchodze w niego to też jest pusto, a jak chcę go usunąć to pokazuje mi się ze folder nie jest pusty
nie wiem co sie dzieje ostatnio z tym kompem musze chyba formata zrobić
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Wywal Avasta i zainstaluj ten program: Panda GP , przeskanuj komputer. Potem przeskanuj tym : Malwarebytes'. Jak nie pomoże to spróbujemy czymś mocniejszym BB)
 

fakinmastah

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
81
Punkty reakcji
1
czy jak mam zapore włączoną tą na windowsie w panelu sterowania i korzystam tez z zone alarm
to mam wyłączyć tą w kompie ?? i czy moge zalozyć jakoś hasło zeby nitk z zewnątrz nie dostał mi sie do kompa i zeby nie mógł przeglądać moich plików??

Avasta nie wywale bo dobry jest moim zdaniem.. ale mniejsza o to, przeskanowałem avastem i daje screena

własnie z tymi folderami O.S.T.R. mam problem nie moge wejsc ani skasować
a malwarebytes mi nic nie wykryło 0 zainfekowanych a zrobiłem pełne skanowanie
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
czy jak mam zapore włączoną tą na windowsie w panelu sterowania i korzystam tez z zone alarm
to mam wyłączyć tą w kompie ??

Obydwie są w kompie. Nigdy nie miej aktywnych dwóch zapór ogniowych, tak samo jest z programi antywirusowymi.
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
mając włączone 2 programy ochronne jednocześnie to tak jakbyś nie miał żadnego! :)
 
Do góry