Probelm z misją w GTA SA

Status
Zamknięty.

BozZyDaR

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Mam wielki problem.W misji w której trzeba okraść jakiegoś kolesia. Gdy wchodze do tego Auta pokazuje mi sie dom od tego kolesia i potem pokazuje sie to auto i pisze mi : Mission Failed nie wiem dlaczego potem mam 2 gwiazdki a auto nie jedzie dalej [ta ciężarówka] Co robić??
PROSZE O POMOC

i prosze o nie pisanie : Google nie gryzie ani Google nie boli i No bo nie boli albo No bo nie gryzie
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Osobiście zdołałbym ci pomóc, ale nie bardzo zdołałem zrozumieć w którym etapie gry się obecnie znalazłeś, bo opisałeś to w sposób dość zwięzły. Także dowiedz się mniej więcej, kto jest zleceniodawcą misji, a być może coś na to zaradzę, albo możesz rzucić okiem na poradnik, gdzie masz dokładnie wszystko opisane co do szczegółu.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Nie pij do mnie chłopcze, bo napisałem żebyś patrzył gdzie umieszczasz tematy. That's all.

Misja jest zapewne od Rydera, gość się schlał i zapomniał gdzie zakopał fanty (broń). Jedziesz do starego dziadzia do domu, gdzie jest spory arsenał. Ów staruszek śpi na górze ze strzelbą przy sobie - twoim zadaniem jest zlokalizować skrzynki i przynajmniej 3 załadować do samochodu. Jednak musisz robić to po cichu, po prawej jest pasek który pokazuje poziom hałasu, który powstaje kiedy poruszasz się po mieszkaniu. Jak poziom hałasu dojdzie do maximum - dziadek się obudzi i trzeba spadać - mission failed. Chodzisz więc kucając (c lub ctrl), co chwila robiąc przerwę i czekając aż poziom hałasu się zmniejszy. Szczególnie trzeba uważać na schodach - poruszając się po nich najbardziej hałasujesz. Omijaj meble, ostrożnie wchodź w drzwi. Twój błąd to to, że ładujesz się i idziesz po paczki, pasek osiąga max - misja kończy się niepowodzeniem.

uesesjot.
 
Status
Zamknięty.
Do góry