Prezydent

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Taaaaaa Prezydent musi byc komercyjny jak rogalik.......

i miec duuuuuuuuuuze cyce :D.

P.S A w ogole najlepiej Jak jest seksbombow/a/ym meterosexualist/a/ka albo najlepiej hemafrodytą.
 

MagicMaciej

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
Swoją drogą ciekawe jakby Doda sprawdziła się w roli prezydenta?! :p (Niewinna fantazja. :])
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Wprowadziłaby monarchię absolutną ze sobą na tronie i religię państwową ubóstwiającą jej cycki :p
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
No bo ja już taki naiwny jestem, wiesz... Akurat najlepsze kwiatki wychodzą nie w orędziach tylko szybkich wypowiedziach na żywo.
 

knockdown

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
86
Miasto
Wielkopolska
W dużym skrócie:

Kod:
http://youtube.com/watch?v=mykNm2iNuPc

Oto, dlaczego nim gardzę. Facet z wyższym wykształceniem powinien być inteligentny. A powiedzieć "inteligentny Kaczyński" to tak jakby oksymoron...
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Facet z wyższym wykształceniem powinien być inteligentny.
powinien......
najczesciej nie jest, do recytowania (w koncu moga i wymyslec recytacje ksiazki telefonicznej) intelekt nie jest potrzebny, a znam mnostwo przypadkow autentycznej tepoty ktore ukonczyly studia z lepszym wynikiem niz ja....
 

MagicMaciej

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
W dużym skrócie:

Kod:
http://youtube.com/watch?v=mykNm2iNuPc

Oto, dlaczego nim gardzę. Facet z wyższym wykształceniem powinien być inteligentny. A powiedzieć "inteligentny Kaczyński" to tak jakby oksymoron...

O to mi chodziło.. I jak się później takiego gościa nie wstydzić? NO bez jaj..
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
a czy mamy powody zeby nie wstydzic sie z powodu ktoregokolwiek z prezydentow 3 rp?
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
W dużym skrócie:

Kod:
http://youtube.com/watch?v=mykNm2iNuPc

Oto, dlaczego nim gardzę. Facet z wyższym wykształceniem powinien być inteligentny. A powiedzieć "inteligentny Kaczyński" to tak jakby oksymoron...
Przepraszam, Człowiek ma problem z słuchawką. Pomagają mu go założyc i nie ma problemu. Czy coś tam innego było na tym filmie, a ja nie rozumiem?

Jak ktoś odczuwa wstyd na widok, tego filmu, powinien uda sie do psychologa, aby wyleczył go z kompleksu "gorszego polaka". Lata życia w cieniu okupantów, sprawiło, że wstydzicie sie wszystkiego co Polskie. Jakby Merkel zaczęła dłubac w nosie to i tak widzielibyście tylko jakiś wyimaginowany powód do wstydu za prezydenta.
Polityka dzisiaj dla większości to tylko emocje, i w was skutecznie zostały wzbudzone emocje przez polityczne kampanie reklamowe. Oczywiście jest to powiązane z brakiem rozeznania i po to stworzone. Zakompleksionym narodem łatwiej rządzic.
 

MagicMaciej

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
OK Tylko w polityce są pewne standardy. Poza tym akurat w przypadku prezydenta i naszego systemu rządzenia, to właśnie "sprzedanie" się na arenie międzynarodowej jest dość ważne. Kwestia jak będą pisały gazety, ile razy filmik w youtube zostanie oglądnięty przez społeczeństwo na całym świecie jest kolosalna. I żeby nie suszyć głosy w takich przypadkach o naszym prezydencie powiem, że Bush jest nie wiele lepszy.

Zakompleksionym narodem łatwiej rządzic.

Coś w tym jest. Masz na pewno dużo racji. Tylko pytanie czy o kompleksy tu chodzi.. Prezydent wypowiadający sie o Borubarze, czy Perejro, albo zakładający słuchawki do góry nogami to jest coś nie fanie.. sam zobacz
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Sluchaj MaciejuDACieju [tak cie ochrzcilem] Polityka tak ot dla siebie to wymachiwanie sila...

Robisz powazny blad ze traktujesz polityke powazniej niz pojedynek zapasnikow.

Mnie to obrzydza szczerze powiedziawszy ze nawet sie przestalo wymachiwac bronmi jadrowymi a zamiast tego politycy graja ludzmi uzywajac ich jako powertools.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
zgrabnie lobo - naprawde
ja zadam jeszcze raz pytanie
widzialem w necie zapatero z wizyty w izraelu (oni pisza z prawej do lewej i z gory na dol) zapatro trzymal w rece gazete dokladnie odwrotnie.... coz to guru lewactwa a wiec o tym "wyczynie" bylo cicho..
a czy mamy powody zeby nie wstydzic sie z powodu ktoregokolwiek z prezydentow 3 rp?
 

MagicMaciej

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
Sluchaj MaciejuDACieju [tak cie ochrzcilem] Polityka tak ot dla siebie to wymachiwanie sila...

Robisz powazny blad ze traktujesz polityke powazniej niz pojedynek zapasnikow.

Mnie to obrzydza szczerze powiedziawszy ze nawet sie przestalo wymachiwac bronmi jadrowymi a zamiast tego politycy graja ludzmi uzywajac ich jako powertools.

1) Skąd taki chrzest?
2) Skąd twierdzenie o zapaśnikach?
3) Polityka to polityka, chcesz coś zmienić musisz w nią wejść, nie wchodzisz to gadaniem nic nie zmienisz.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
3) Polityka to polityka, chcesz coś zmienić musisz w nią wejść, nie wchodzisz to gadaniem nic nie zmienisz.
Polityka to ścieranie sie grup interesów? Reprezentujesz pewnie jakąś grupe interesów. Np. młodych specjalistów, albo drobnych przedsiębiorców czy kler, nieważne. I stanowiesz część siły która się ściera. Tak było kiedyś i o tym pisze Przemax. Dzisiaj grupy interesów wśród wyborców tracą swoje znaczenie, gdyż nie wpływają na rozkład sił na scenie politycznej. Tam ścierają się jakieś dtrobne koterie, a my rozchwiane emocjionalnie jednostki (coraz mniej jednostki) łapiemi się w sidła technik przekonywania przez tych, bądź przez tamtych. Ci co pragną polityki w której liczyłyby się jeszcze racjionalne przesłanki, czuja się zagubieni. Rozumiesz?
 
Do góry