Prezenty

D

darkshine

Guest
U mnie w domu nie obchodzi się urodzin, imienin itd... Wiec na święta zawsze są wypaśne prezenty. Zrobiłyśmy z mamą zrzutę, bo osobiście nie stać mnie na obiektyw za jakieś 2 tys, czy lampę za kolejny tysiak... Co do ubranek dla dziecka to mam zapas na co najmniej następne 2 lata, bo tyle nadostawałam. I co ciekawe wszyscy mają jakieś skrzywienie, bo przynoszą różowe. Moje dziecko ma może tylko z 10 ubranek w innym kolorze :(
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
U mnie w domu nie obchodzi się urodzin, imienin itd... Wiec na święta zawsze są wypaśne prezenty. Zrobiłyśmy z mamą zrzutę, bo osobiście nie stać mnie na obiektyw za jakieś 2 tys, czy lampę za kolejny tysiak... Co do ubranek dla dziecka to mam zapas na co najmniej następne 2 lata, bo tyle nadostawałam. I co ciekawe wszyscy mają jakieś skrzywienie, bo przynoszą różowe. Moje dziecko ma może tylko z 10 ubranek w innym kolorze :(

Rozumiem :)

Ojjj jakos tak, ze zawsze dla dziewczynek daja rozowe, dla chlopcow niebieskie hehehe/

A tatus interesuje sie dzieckiem czy kompletnie nie i tylko przysyla kase, a tak tio nie odwiedza malej ??
 
D

darkshine

Guest
Interesuje. Dzwoni, pisze, pyta o nią, jak jest w PL to podjedzie czasem, podwiezie nas do lekarza czy coś...
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
A ja w tym roku postanowiłam obdarować swoich bliskich książkami. Niestety nie dysponuję zbyt dużą ilością pieniędzy dlatego prezenty muszą być dość skromne. Moja rodzina nie przepada za literatura komercyjna i dlatego bardzo się ciesze, że natrafiłam na wydawnictwo goneta.net. Można tam zakupić książki w bardzo przystępnych cenach, autorów mniej znanych. Do tego może zakupię jeszcze po koszu ze słodyczami, albo po kubku do herbaty.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
JAk ktoś nie lubi czytać to zawsze można jakiś audiobook. Np: Narrenturm A. Sapkowskiego. Wykonanie jest cudowne, tylko zdecydowanie nie dla dzieci ;)
 

betti87

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja kupiłam chrześnikowi Karaoke dla dzieci Angielski w piosenkach - idei karaoke nie muszę nikomu tłumaczyć, a ten program jest o tyle fajny, że składa się z takich piosenek jak ta o alfabecie itp., więc oprócz zabawy trochę podszkoli się w angielskim i w szkole później będzie miał łatwiej :) Mam nadzieję, że się ucieszy :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Interesuje. Dzwoni, pisze, pyta o nią, jak jest w PL to podjedzie czasem, podwiezie nas do lekarza czy coś...

To chociaz to dobre. Gorzej, gdyby w ogole sie nie interesowal....Chociaz wiadomo, ze jak widuje Was sporadycznie, moze nawet wpadnie w swieta na chwile czy wpada czasem to i tak nie jest super sytuacja, ale najwazniejsze ze Ty i coreczka macie siebie. To, ze on niedojrzaly to trudno.
 
D

darkshine

Guest
To chociaz to dobre. Gorzej, gdyby w ogole sie nie interesowal....Chociaz wiadomo, ze jak widuje Was sporadycznie, moze nawet wpadnie w swieta na chwile czy wpada czasem to i tak nie jest super sytuacja, ale najwazniejsze ze Ty i coreczka macie siebie. To, ze on niedojrzaly to trudno.
I tak go więcej w PL nie było jak był więc na jedno wychodzi, tyle, że mam więcej spokoju, bo nie muszę się martwić o pewne sprawy typu co on robi tam za granicą...
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
I tak go więcej w PL nie było jak był więc na jedno wychodzi, tyle, że mam więcej spokoju, bo nie muszę się martwić o pewne sprawy typu co on robi tam za granicą...

No racja racja. No, ale widze, ze dobrze sobie dajesz rade :) Oby tak dalej
 

polissandra

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
u mnie zwykle jakoś sobie sugerujemy co kto chce dostać bo jest dzięki temu dużo łatwiej, jakiś drobiazg ewentualnie tylko jest z zaskoczenia. Może i troche odziera to dawanie prezentów z tej magii ale cóż, ja już mam taką praktyczną i przyziemną naturę ;p W tym roku wiem że dostanę prostownice Ice Diamond jaką sobie z mamą upatrzyłam na Beliso Shop a my z bratem kupujemy im dvd.
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Ja zwykle kupuję praktyczne prezenty.Kupiłam,np.fajną mp4 Infinity.Ma ładny dotykowy wyświetlacz,dużą pamięć,jest cieniutki.Radość z prezentu była wielka,więc i ja jestem zadowolona.
 

magdaaa77

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
No to ja może dodam coś nowego. Dla chłopaka kupiłam kalendarz A4 z naszymi zdjęciami w każdym miesiącu. Bardzo miła rzecz i niedroga. Można to znaleźć na allegro.
 

malgorato

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja bym nie chciała, zeby mój mąż siedział cały czas przed telewizorem... Mógłby to odebrać jako zachętę, żeby nie brał udziału w życiu rodziny, albo dal mi spokój...
 

BizuteriaZegarki

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2010
Posty
42
Punkty reakcji
1
Chyba nikt by tego nie chciał,a często siedzienie przed tv staje się ważniejsze od rodziny i to jest bardzo przykre. A co do prezentów,to również jestem za tymi praktycznymi. Chyba że a to być romantyczny prezent,wtedy tylko biżuteria.
 
Do góry