Prezenty, prezenty, prezenty...

Aliba

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ze wszystkim wymienionych najbardziej byłabym za paskiem, zegarkiem albo portfelem. Ostatnie to sama kupiłam i był zadowolony. Osobiście lubię takie pożyteczne prezenty. Może przy następnej okazji pomyślę o zegarku, chociaż wybór jest ciężki. Rozglądałam się za zegarkiem dla siebie i ceny tych które mi się podobają są kosmiczne.
 

Justysia29

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
mój chłopak wnet obchodzi 21 urodziny. chciałabym kupić mu coś wyjątkowego,coś co mu się spodoba. Proszę was o pomoc ! ;)
 

Rymek

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2012
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ja bym chciał dostać elektryczną maszynkę do golenia. Wydatek rzędu około 150 złotych ale naprawdę się opłaca i umila życie
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Tematów "co kupić chłopakowi/dziewczynie?" były tu tysiące. I nie bardzo rozumiem, kto z nas może lepiej wiedzieć co mu kupić, niż Ty? :niepewny:
 

Justysia29

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Tematów "co kupić chłopakowi/dziewczynie?" były tu tysiące. I nie bardzo rozumiem, kto z nas może lepiej wiedzieć co mu kupić, niż Ty? :niepewny:

no tak ale nie wiem co może się mu spodobać.co może być przydatne.naprawde chciałabym żeby się ucieszył z tego prezentu. Niedługo minie rok odkąd jesteśmy razem ale i tak zawsze mam problem co mu kupić.:/
 

Justysia29

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
ogólnie to cena nie ma znaczenia. chcę żeby był zadowolony .właśnie myślałam też o maszynce do golenia... Perfumy ode mnie już ma. Myślałam też o zegarku z grawerem ale nie mam pojęcia czy jemu będzie się podobać .
 

Prezentujeprezenty

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
A myślałaś o prezentach przeżyciach? Taki na przykład lot balonem albo skok ze spadochronu powinien się spodobać chłopakowi, który lubi podwyższony poziom adrenaliny... Maszynka do golenia to moim zdaniem taka rzecz, którą facet może dostać od każdego - mamy, brata czy siostry - a od dziewczyny fajniej jest dostać coś wyjątkowego, tak jak ten zegarek z grawerem o którym wspomniałaś
 

liuza85

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
163
Punkty reakcji
0
gra komputerowa albo na ps, jak ma
portfel skórzany, klasyczny
zegarek
dobre perfumy, jeśli jesteś w stanie trafić w jego gust
karnet na gokarty albo jakiś rajd samochodowy czy przejażdżkę sportowym autem ;)

wg mnie trafione pomysły, oczywiście zależne to jest od charateru faceta co dokładnie, ale generalnie odradzam rzeczy ładne, do oglądania, powieszenia, ect, on tego nie doceni, a Ty się zdenerwujesz
 

liuza85

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
163
Punkty reakcji
0
lot balonem - pomysł bomba, ale mój by nie wsiadł do tego :)
raczej gokardy, albo paintball

no tak ale nie wiem co może się mu spodobać.co może być przydatne.naprawde chciałabym żeby się ucieszył z tego prezentu. Niedługo minie rok odkąd jesteśmy razem ale i tak zawsze mam problem co mu kupić. :/
hmm, ja ojcu do tej pory nie wiem co kupywać na urodziny :)
 

bureczek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
nie wiem jaki masz budżet ale może gdzies go zabierz?? za ok 190zl masz fajny hotel w paryzu //www.accorhotels.com/pl/hotels-offers/promotion-polska.shtml znajdz tylko dodatkowo tanie loty, których tez pełno i super wyjazd gotowy
 

kwiatuszkowo

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Witam.

chciała bym dac kolezance prezent w postaci kolczyków ona lubi dziwaczne i smieszne.

dlatego chciałam jej zrobic własnorecznie
tego typu


ale nie wiem jak zrobić polewe na gowsze ..... jak zrobic lody ??

kawe? herbate ??

pomożecie ????

moze znacie jakies sklepy internetowe gdzie mozna by byuło kupic te filizanki? mini łyzeczki ?? polewe czekoladową która zasycha?
 

WeselneZaplecze

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
45
Punkty reakcji
1
A na allegro szukałaś? :) Ale oryginalna biżuteria :D Rozbawiła mnie, szczególnie te gofry.
 

liuza85

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
163
Punkty reakcji
0
dalam cos takiego 25letniemu bartu, cieszyl sie jak dziecko :)
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
A może coś romantycznego, proponuję wygrawerowane w krysztale zdjęcie otoczone trójwymiarową girlandą róż w kształcie serca, istnieje możliwość umieszczenia własnej dedykacji
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Proponuję bardziej romantycznie :) Wygrawerowane w krysztale Wasze wspólne zdjęcie otoczone trójwymiarową girlandą róż w kształcie serca. Do tego własna dedykacja.
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Faktem jest, że każdy facet to gadżeciarz. Dlatego może mu kupisz na przykład stację dokującą do mp3? Droga nie jest, a jeżeli Twój mąż lubi słuchać muzyki, to na pewno będzie zadowolony.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Tak, zdecydowanie gadżeciarze ... z facetem jak z dzieckiem, wiadomo :)
 

podmuch wiatru

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Witajcie drogie Panie.

Chciałabym podarować chłopakowi mały drobiazg tak bez okazji, po prostu.
Zastanawiam się czy stosowne były by takie drobiazgi (link poniżej) ?
czy pasują na nadgarstek chłopaka? czy mam szukać coś bardziej odpowiedniego?
myslę myśle i sama juz nie wiem. :)
Pomozecie?

1) //bridge-art.pl/Bransoletka_Sznurkowa_Forever_Love_46_Kolorow_Unisex-1896.html

2)//www.jubileo.pl/bransoletka-sznurkowa-serce-386.html
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem dobrym pomysłem może być jakiś gadżet związany z Euro 2012. Na pewno będzie to ciekawa pamiątka, szczególnie jeżeli Twój chłopak jest kibicem piłki nożnej. Możesz mu kupić na przykład taki kufel: //congee.pl/product-pol-6513-Kufel-do-piwa-Euro-2012-580-ml-1-szt-.html Chłopak powinien być zadowolony.
 

szawi69

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2011
Posty
207
Punkty reakcji
8
Wiek
37
Miasto
strzelin
jesli ma jakas fantazje erotyczna, to romantic kolacjonen i spelnienie jej. chodzi np. o ubior, gadzet, technike kochania. facet w 99% mysli o seksie, w 1% mysli prawie o seksie;)
 
Do góry