Prezenty, prezenty, prezenty...

lionking

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
ja myślę, że najlepszym prezentem jest jakiś gadżet, teraz wychodzą różne nowości na rynek elektronicznym, a większość facetów za tym podąża. Jeśli Twój facet lubi jakieś elektroniczne zabaweczki, albo jakieś gierki to polecam stronkę magicznaplaneta.pl, zawsze można coś ciekawego znaleźć i do tego w fajnej cenie...
 

blekintooka

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
jak to idealne dla facetow to ma byc idealny prezent dla obojga...:p a nie tylko dla jednej osoby, bo co mu po ksiazce której nie wykorzysta??
 

owa-ll

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
licza sie zdjecia :) poza tym kiedys pewnie z kims bedzie jak nie z ta pania :D
 

blekintooka

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
zdjecia ja nie wiem to juz mnie bardziej filmy kreca..o ile wogole no chyba ze ksiazka jest podstawa do ekranizacji:p
 

kitel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Macie wielkie problemy, są teraz takie urządzenia co robią zdjęcia czy filmy naraz, więc nie musi mieć jednego, może mieć to i to.
 

elka1910

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
30
Punkty reakcji
0
Ja swojemu bratu kupiłam niedawno koszulkę termoaktywną. Nawet nie była taka droga jak się spodziewałam. Jak facet lubi sport to na pewno się ucieszy, bo z tego co czytałam to są dość uniwersalne rzeczy.
large_Calipso.jpg
 

blekintooka

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Macie wielkie problemy, są teraz takie urządzenia co robią zdjęcia czy filmy naraz, więc nie musi mieć jednego, może mieć to i to.
kolego chyba nie zropzumiales o co tutaj chodzi w temacie telegraficznie wyjasnienie prezent xD i o tochodzi w sumie ustalilismy ze ksiazka bedzie najlepsza SzN!
 

dizzie

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Polecam jakiś fajny gadżet, na przykład pejcz. Wyrobisz się w 100 złotych, wrażenia fajne, prezent oryginalny
 

shejker

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Zamów foto-kalendarz. Wstawiasz 12 zdjęć na 12 miesięcy (każdy miesiąc inne). Możesz kupić coś takiego w punktach foto lub w Realu?
 

darekx7

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Powiem z czego ja byłem zadowolony jak dostawałem od dziewczyny:
zegarek, słuchawki, myszka, książka, ozdobna zapalniczka, list (miłosny :>), krawat :D, poszukaj może czegoś zabawnego, na allegro jest tego mnóstwo
 

kates84

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
ciekawa ksiązka która dodałas , własnie sama sie zastanawiam nad kupnem takiej ksiązki - niedługo jest ku temu okazja bo bedziemy miec rocznice ślub .... :) cena nawet jest przystepna i jeszcze te zdjecia co pobudzia bardziej wyobraznie naszą :)
 

Fudżik

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Macie rację, książka "101 pozycji seksualnych i sekretne punkty "daję niezłą frajde dla dwojga. Jak najbardziej możesz to kupić, będzie się cieszył, podejrzewam że Jego żona także. Faceci lubą obrazki, a w książce tego nie brakuje. Nastroi go to do działania:D
 

lulkaa

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
również jak najbardziej polecam ilustrowany album "101 pozycji seksualnych i sekretne punkty"! Właśnie ostatnio byłam z chłopakiem na ślubie jego znajomego i oprócz pieniążków daliśmy im tę książkę, na prawdę się ucieszyli :)
 

bukmacherka

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja mam tę książkę "101 pozycji seksualnych i sekretne punkty" od kilku dni i jest super.Łane wydanie, zdjęcia bardzo ciekawe ale estetyczne, nie jakieś strasznie wulgarne, więc myślę, że jako prezent albo dodatek do prezentu ślubnego byłaby idealna.
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
golarka to chyba najlepszy pomysl:] szczegolnie, ze zblizaja sie walentynki! :)
 

bogdanmowibankowy

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2011
Posty
81
Punkty reakcji
2
Najlepszym prezentem dla faceta jest często ich własna kobieta w ładnym opakowaniu.
Faceci są wzrokowcami.
Kobiety o tym często zapominają i dają facetom jakieś duperele.
Prawda jest taka, że facet nad każdy możliwy prezent przedłoży swoją Panią ubrana .
I proszę nie pisać, że to zbyt śmiałe itd bo to prezent dla ukochanego faceta.
A jak się z kimś jest nie powinno się mieć w sobie fałszywej skromności.
Każda kobieta ma w sobie i coś z cnotki i coś z wampa.
Wystarczy to w sobie rozbudzić i idealny prezent gotowy :)
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Bardzo ciekawy i oryginalny prezent to wspólne zdjęcie z dedykacją wygrawerowane w krysztale :) Ciekawie wygląda, można postawić w widocznym miejscu i za 10 lat jak się spojrzy, takie zdjęcie będzie nadal przykuwało uwagę :)
 
Do góry