Prezenty, prezenty, prezenty...

nefretetee

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Cześć dziewczyny! Niedługo mój mężczyzna ma imieniny, a ja nie mogę wpaść na żaden kreatywny pomysł. Tak żeby było tanio (chciałabym się zamknąć w 100zł), ale też, żeby był z niego zadowolony. Pomożecie?
 

tomeeek537

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Do 100zl. moge polecic Ci taki prezent:
//podarkinakartki.pl/p288_camo_party_asg.html
Jest nawet tanszy, wiec mozesz mu cos do tego dorzucic. Wydaje mi sie, ze tego typu prezent pokaze, ze Ci na nim zalezy.
Nie kupuj mu lepiej zadnych "funkcjonalnych rzeczy". ktore w Twoim mniemaniu przydaja mu sie.
Daj mu cos co bedzie sprawialo radosc :)
 

EwelinkaR.

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Może zamiast takiego namacalnego prezentu zrobić niespodziankę i zabrać gdzieś chłopaka? Np. na kręgle albo strzelnica wydaje się być fajnym pomysłem. Co myślicie? Mi się podoba pomysł spędzenia czasu w jakiś fajny sposób.
 

FajnyPrezent_pl

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Jeżeli możesz,to napisz czym interesuje się Twój chłopak i wtedy o wiele łatwiej będzie cokolwiek doradzić. Myślę,że pomysłów na prezent jest całe mnóstwo:)
 

VickyBarcel

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
1
Wiek
44
Albo pomyśl o mozaice ze zdjęć. Prezent przetestowany przeze mnie i polecam z czystym sumieniem: mozaika ze zdjęć. Prezent od serca i z pomysłem
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Faceci lubią zabawki, kup mu albo samolot, albo samochód na pilota.... będzie szalał z radości he he jak dziecko można powiedzieć
 

Prezentujeprezenty

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Faceci lubią zabawki, kup mu albo samolot, albo samochód na pilota.... będzie szalał z radości he he jak dziecko można powiedzieć
Zgadzam się. Kiedyś dałam mojemu mężowi zdalnie sterowany samochodzik i miał taką zabawę, że głowa mała. A potem złożyliśmy się na takie samo autko dla drugiego kolegi, żeby mogli się ścigać ;)
 

elunia922

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ja kupuje swojemu facetowi to co jest mu potrzebne. zawsze zapamietuje jak narzeka ze czegos nie ma albo ze musi cos kupic a jak przychodzi jakas okazja i nie kupi tego do tej pory to ja to robie i zawsze jest zadowolony :) do tego mozna cos od siebie malego dorzucić i napewno bd sukces :)


powodzenia wszystkim w wyborze prezentow:p
 

omega6

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
grodzisk wlkp.
mam problemos, co kupic mojej drugiej połówce na święta/ jesteśmy ze sobą 5 lat i nie mam już pomysłów, znaczy sie mam ale lubie zaskakiwacc....:)
Dostał już wiatrówke, wędke,ps i co dalej ./pomóżcie:)!
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
ja z doświadczenia wiem że mężczyźni nie lubią dostawa kosmetyków... ewentualnie jakiś dobry perfum który On lubi.

Ja sama nie lubię dostawać kosmetyków, o to to akurat sama dbam, chyba że właśnie perfum :)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Dokładnie, albo radocha albo coś praktycznego...

Ja zamówiłam mojemu lubemu bieliznę termo, można znaleźć teraz przed świętami w na prawdę świetnej cenie :)

Powtórzę się, ale w tym roku na męski prezent rozważałam:
1. portfel skórzany, nie za duży ale żeby prawko i dokumenty z auta się zmieściły.
2. pasek skórzany, taki żeby do jeansów tez pasował, a nie tylko do kantów.
3. (jeśli macie eleganckiego pana, albo praca tego wymaga) fajne spinki do mankietów
Mamy kolegę milośnika AlfyRomeo, kupiliśmy mu srebrne eleganckie, sygnowane logiem alfy.
4. Rękawiczki, ciepłe, są skórzane, zamszowe i różne takie, mogą być do kurtki, a mogą być np na narty zależny czym się chłopak zajmuje
5. perfumy
6. bielizna termo ( u mnie w tym roku wygrała, dobra i na narty oraz na motocykl, bo mam zapalonego motocyklistę)
7. samochód na sterowanie, dobra rzecz :D
8. mojemu marzy się taki samolot na sterowanie, albo szybowiec ale to już gruby wydatek :)
9.kurs doskonalenia techniki jazdy, trochę konkretów, adrenalinki ale i przydatnej wiedzy. są organizowane i na samochody i na motocykle
oj dużo tego jest ^^
 

arwen

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
dante77 napisał:
Kup za tą stówę jakąś seksowną bieliznę. I "daj mu" prezent ;)
dokładnie taki sam miałam pomysł :D u nas tego typu "prezenty" doskonale się sprawdzają, już kilka razy praktykowałam - teraz to już każda okazja jest dobra na odrobinę fantazji ;) na święta kupię sobie to: //hotlady.pl/product-pol-614-Santas-Dreamgirl.html , czekam tylko na dzień darmowej dostawy - i zamierzam spędzić noc wigilijną w niesamowity sposób :)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
mHmM.. nie wiem czy chciała bym dostać ręcznik :D
Były tematy już o prezentach na święta... poszukaj poczytaj już się tam rozpisywałam, tego jest mnóstwo.

Skoro lubisz zaskakiwać to może, zaproszenie na doskonalenie techniki jazdy.. ;) jest w tym nutka adrenalinki. Można na samochód a można na motor :)

Skok spadochronem....samochodzik na sterowanie jest fajny.. jeszcze jak jest taki spalinowy większe który można sobie tuningować modernizować to jest cool :D
 

desire92

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Co kupic chłopakowi na święta ? Ma 23 lata, jestem z nim juz półtora roku, nie wiem co mu kupic na urodziny dostał ode mnie koszulke.
 

Prezentujeprezenty

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Gdybyś chociaż napisała czym się interesuje albo jaki to typ to byłoby łatwiej, a tak to będę strzelać: śmieszna myszka albo pamięć USB, DVD motoryzacyjne albo gadżet do wina. O takich i innych prezentach piszę na moim blogu, więc zapraszam do zajrzenia na www.prezentujeprezenty.pl
 
N

natulka123

Guest
Zgadzam się, że kosmetyki to nie najlepszy pomysł na prezent dla mężczyzny. Faceci wolą raczej zabawki, gadżety, książki albo filmy - coś z czego będą mieli trochę radości

Kosmetyki można już kupować w ostateczności, ale to nie to :/ Kiepski prezent. Za to coś elektronicznego, to byłby wymarzony prezent, ale problem w tym, że wszystko jest strasznie drogie. Mam budżet nieco wyższy aniżeli 100zł, ale mimo wszystko ciężko wybrać coś taniego a fajnego :/ Tym bardziej teraz święta, to jeszcze wszystko drożeje.
 
N

natulka123

Guest
dzięki owa II. Fajny zestaw, ale niestety nieprzydatny, bo mój facet nie ma jeszcze takiego sprzętu, choć na pewno byłby szczęśliwy, gdyby został jego posiadaczem :) Za to znalazłam fajne słuchawki i chyba to właśnie kupię.
skorzystam z tego kodu rabatowego i nie wyniesie mnie to więcej niż 30 zł :D
dzięki, pozdrawiam
 
Do góry