Prezenty, które pomagają

ahaps

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Warszawa
Hejka! Jak widomo, święta za pasem, a co za tym idzie - trzeba kupić prezenty. Jak co roku nie miałam żadnego pomysłu. W końcu kolega podsunął mi pomysł, żeby kupić coś, z czego dochód przeznaczony jest na cele charytatywne. Zaczęłam więc szukać. Znalazłam płyty w Empiku i sklepik online Edenu. Płyta nagrana jest przez gwizady, natomiast sklepik jest zbiorem kilkunastu upominków dla bliskich, które można kupić online. Tak więc większość prezentów zakupię z tego sklepiku. A może znacie jakieś inne akcje tego typu, inne sklepiki itp.? Co w ogóle myślicie o takich akcjach? Dobrze, że postanowiłam kupić te prezenty?
 

basiacop

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Warszawa
Hejka! Jak widomo, święta za pasem, a co za tym idzie - trzeba kupić prezenty. Jak co roku nie miałam żadnego pomysłu. W końcu kolega podsunął mi pomysł, żeby kupić coś, z czego dochód przeznaczony jest na cele charytatywne. Zaczęłam więc szukać. Znalazłam płyty w Empiku i sklepik online Edenu. Płyta nagrana jest przez gwizady, natomiast sklepik jest zbiorem kilkunastu upominków dla bliskich, które można kupić online. Tak więc większość prezentów zakupię z tego sklepiku. A może znacie jakieś inne akcje tego typu, inne sklepiki itp.? Co w ogóle myślicie o takich akcjach? Dobrze, że postanowiłam kupić te prezenty?

Uważam, że lepiej, iż takie akcje są niż miałoby ich nie być. Często zarzuca się im małą wiarygodność, jednak ja jakoś im wierzę. Jeśli pod akcją kryje się wiarygodna firma, to bym się nie obawiała osustwa. A Empik czy Eden za takie firmy uważam. Co do innych miejsc, to kojarzę, że coś Allegro i TVN robią. :)
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Szkoda, że nie wiedzialam o tym wcześniej.. bo już wszystkie prezenty kupiłam. Ale za rok chętnie kupie coś z charytatywnej aukcji :)
 
Do góry