prezentacja Sąd Ostateczny

angelina2

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
śląsk
witam, mam na zadanie z polskiego napisać i przedstawić prezentacje przed maturalną (jestem w 3 klasie technikum) o temacie Sąd Ostateczny w literaturze i sztuce, a wiec wszystko sobie przygotowałam ale chciała bym jakiś podkład muzyczny tylko właśnie co by pasowało do tego tematu? i tu proszę was o pomoc... znacie jakieś utwory? aha prezentacja nie może trwać wiecej niz 5 minut wiec utwór tez w takich granicach z góry bardzo dziękuje :)
 

magda.sobczak1

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Hej, prezentacja trwa ok. 15 minut. Dowiedz się dokładnie, ale z tego co wiem to 5 min. to trochę mało!
 

arkadry4

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
hej, mam sprawę; Jeśli możesz podaj mi przykłady lektur jakie wybrałaś do tego tematu Sąd Ostateczny; nie chce żebyś się rozpisywała czy coś...poprostu mam taki temat i brakuje mi jednego przykładu- może podsuniesz mi jakiś pomysł?- byłbym bardzo wdzięczny, z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam
 

angelina2

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
śląsk
hej, mam sprawę; Jeśli możesz podaj mi przykłady lektur jakie wybrałaś do tego tematu Sąd Ostateczny; nie chce żebyś się rozpisywała czy coś...poprostu mam taki temat i brakuje mi jednego przykładu- może podsuniesz mi jakiś pomysł?- byłbym bardzo wdzięczny, z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam

wysłałam ci na wiadomość prywatną, mam nadzieje ze doszło :) pozdrawiam
 

arkadry4

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
hej, mam nadzieje że wiadomość na prywatny doszła do Ciebie; jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam
 
Do góry