Prezent

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Witajcie drogie Panie. Mam straszny problem, otóż zbliża się dzień, w którym będę musiał ważnej osobie coś podarować. Powiem krótko - pewna osoba, która znaczy coś w moim życiu wkracza w stan dorosłości za parenaście dni. Wypadałoby dać jakiś prezent, ale z tym to mam od zawsze problem. Najchętniej to poszedłbym na łatwiznę, dałbym jej pieniądze, albo powiedział, aby poszła ze mną do sklepu i sobie coś wybrała, ale wtedy z niespodzianki nici - a o to właśnie mi chodzi. Co można kupić pewnej już kobiecie na 18 urodziny? Oczywiście chodzi mi o jakiś w miare możliwości normalny prezent, bo wiadomo, że niektórzy kupują sobie wibratory czy różne takie (mam poczucie humoru, nie mam nic do takich prezentów, lecz w tym przypadku to odpada). Proszę Was dziewczyny, doradźcie coś ; )
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
A czym się interesuje dziewczyna? Napisz coś o jej pasjach itd. - to trochę ułatwi zadanie. No i powiedz ile możesz wydać na taki prezent. Może poszukaj na myin.pl jakiejś ładnej świecy albo świecznika - dziewczyny/kobiety lubią takie rzeczy, a tam mają ich spory wybór i powinieneś znaleźć coś ciekawego.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
No na prezent mogę wydać max 900 zł. Ona nie ma zainteresować, naprawdę taka zwykła, prosta dziewczyna
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Prezenty - mój odwieczny problem... ;)

może tu coś znajdziesz: http://www.trafionyprezent.pl/index.php?page=search&kto=1
http://www.znajdzprezent.pl/Prezenty/Na-18-stke/cz1.html ? :)
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Oj mój też - lubię je dawać, ale nie nawidzę kupować, bo po prostu nie wiem co!

Wolałbym, abyście podawali mi jakieś propozycję, bo z neta nic nie będę zamawiał ;)
 

Passio_29

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
36
Punkty reakcji
1
hmmmm, ja powiem tak- każda dziewczyna uwielbia biżuterię, więc może coś w tym kierunku szukaj.

słyszałam też o takim ciekawym pomyśle. Kiedyś moja znajoma dostała od przyjaciółki srebrną bransoletkę z przywieszką ( literka imienia przyjaciółki)to taki symboliczny prezent taka "bransoletka przyjaźni" heh

prezenty to odwieczny problem. mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć coś fajnego.
powodzenia!
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
No biżuteria odpada, ponieważ jakiś czas temu dostała odemnie kolczyki i łancuszek, więc co za dużo to nie zdrowo, pierścionków nie nosi więc odpada, naprawde nie mam pomysłów ;p
 

Passio_29

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2010
Posty
36
Punkty reakcji
1
może jakąś płytę. lubi muzykę?
albo książki ulubionego autora hmmmm
 
K

kinga_sc

Guest
Jak to nie ma zainteresowań? Każdy jakieś ma... Hobby czy coś? Weź jej sprezentuj weekend w jakimś spa:)
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Kinga, nie znasz jej, nie ma żadnych zainteresować

Co do Aparatu to myślałem nad tym, bo kiedyś mówiła mi, że chciała by cyfrówkę, że chciała by iść później do szkoły fotograficznej czy coś w ten deseń. Ok, ja wszystko rozumiem, lecz jak spojrzałem w ceny aparatów to mi się odechciało prezentowania - lepsze aparaty po ponad 2.000 zł no a ja tyle przeznaczyć nie mogę, a badziewia kupić nie chcę
 

leszczus

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja ze swojej strony polecam www.kiwikiwi.pl Niesamowite artystyczne t-shirty, jak dla mnie wow :)
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Czytajcie cały temat i uważnie, napisałem przecież, że Z INTERNETU NIE BĘDĘ NIC ZAMAWIAŁ
 

rens4

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wschód
A może kup jej jakiś ładny, kobiecy telefon do 900zł znajdziesz fajny.
lub
Zegarek na rękę.
Taki kuferek profesjonalny na biżuterię lub kosmetyki.
Ta ramka cyfrowa mi się podoba bo skoro mówiła coś o fotografii to nawet pasuje.
Możesz kupić coś tam z tych w/w rzeczy i dokupić do tego wielki bukiet kwiatów- z tego dziewczyna tak czy inaczej się cieszy.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
ooo to co mi napisałeś, najbardziej podoba mi się z tego tematu.

Ale oczywiście czekam na dalsze propozycje
 

Madziara991

Bywalec
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
180
Punkty reakcji
36
Miasto
Polska
Ramka to świetny pomysł
Może coś z bielizny albo jakąś torebkę bo tego nigdy za wiele.
Depilator lub jakiś wypasiony zestaw kosmetyków do domowego spa.
Hmm...może jakiś pupil (np.piesek tylko z tym jest mały problem bo musi być na to zgoda) <_<
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
pusty to jest karton po mleku jeżeli je wypijesz, i nie mam zamiaru Cię pocisnąć przez internet bo mnie to nie bawi, ale uważaj na słowa.

O psie też myślałem, bo mówiła coś o psach, wypatrzyłem pare ładnych, rasowych no ale to też już cena nie na moją kieszen - +/- 2.000 zł
 
K

kinga_sc

Guest
Dla mnie człowiek bez zainteresowań jest pusty. Czymś się musi interesować. Coś musi czytać, zbierać, kolekcjonować, oglądać...

Pieska nie kupuj zważywszy, że nie wiadomo co na to rodzice.
 
Do góry