prezent osiemanstkowy dla chlopaka

Status
Zamknięty.

Dzoana94

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam problem mój chłopak już niedługo będzie obchodził 18 urodziny, jesteśmy ze sobą od 4 miesięcy, co polecalibyście aby mu kupić?
Co do jego zainteresowań uwielbia motory,słuchac Lil'a Wayne'a,Luciona;lubi się dobrze ubrać i ogólnie dba o swój wygląd,dobrze sie uczy bla bla bla.. niewiem czy wam to w czymś pomoże ale spróbować warto.
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Kup mu płytę jednego z wymienionych wykonawców albo jakieś Suzuki.
Nie kupuj mu ciuszków, bo jak mu się nie spodoba to będzie zmuszony to nosić :D
W ostateczności jakiś dobry alkohol.
 

Pira

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2009
Posty
139
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Olsztyn
Płyta tego zespołu co lubi, coś związanego z motorami czyli jego pasją;), jak lubi coś z biżuterii to może bransoletę, elegancki zegarek.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Ja tam kupuję chłopakom ciuchy w prezencie, jak kocha to się spodoba :p

Alkohol jest strasznie bezpłciowy, można go dac każdemu, dziadkowi, szwagrowi i nauczycielowi, prezent dla chłopaka powinien być bardziej osobisty
 

Czesiek022

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Świat sennych marzeń..
Jestem facetem i napisze z czego ja bym się cieszył. Może to Ci w jakiś sposób pomorze. Cieszyłbym się z jakiegoś śmiesznego prezentu zakupionego w sexshopie, dobrej ale to na prawdę dobrej butelki alkoholu (typu whisky). Uważam że, ubrania jak ta płyta o której mówicie nie jest zbyt dobrym pomysłem. Ubrania można kupić na różne inne uroczystości. Moim zdaniem to nie wypali. Zadowolony bym był z przygotowanej tylko dla mnie kolacji, romantyczna muzyka, koronkowa bielizna mojej dziewczyny i zabawa pomiędzy nami. Są specjalne gry, które można kupić na necie dla kochanków. Z tego bym był zadowolony...
 
D

darkshine

Guest
Kup mu karty :) Ale takie dla dorosłych z pozycjami :) Do tego wspomnianego już łiskacza, ale lepszego nie Goldena z biedronki, a Grandsa chociażby czy Jonego.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Mam problem mój chłopak już niedługo będzie obchodził 18 urodziny, jesteśmy ze sobą od 4 miesięcy, co polecalibyście aby mu kupić?
Co do jego zainteresowań uwielbia motory,słuchac Lil'a Wayne'a,Luciona;lubi się dobrze ubrać i ogólnie dba o swój wygląd,dobrze sie uczy bla bla bla.. niewiem czy wam to w czymś pomoże ale spróbować warto.

Moze byc np ladna koszula jak lubi lub cos z ciuchu co wiesz co by mu sie spodobalo albo cos tkaiego ostrego hehe np kostka do grry z pozycjami sexualnymi, mozecie miec przy tym niezla zabawe hehe albo cos zwiazanego z tymi motorami albo jeszcze cos innego :)
Nie wiem, ja chyba na 18 scie moje dostalam od boya cos z bizuterii bo lubie :)
A z alkoholem to zgadzam sie z miss.sunshine ze bezplciowy w sumie, ale co kto lubi. Dla kogos moze to byc fajny prezent :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry