Prezent na walentynki

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Macie jakieś pomysły co można by było kupić dziewczynie na walentynki?? Myślałem nad jakimś wspólnym wyjazdem tak aby mogła odpocząć od pracy i się zrelaksować, macie może jakieś pomysły gdzie można by było jechać?
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
wiesz co, a co powiesz na wyjazd nad morze? Myślę, że to może być całkiem ciekawa opcja na spędzenie walentynek. W Jastrzębiej Górze znalazłam np. taką ofertę - > http://www.primaveraspa.pl/walentynki_2011.html. Całkiem niezłe miejsce. ma swoje minusy i plusy ale wiadomo mało jest idealnych kurortów. Poza tym ważne być w tym czasie razem, prawda? :)
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Ja Ci bym Bieszczady proponowal, Mianowicie Bystre/ kolo Baligrodu.

Piekne gorki, wyciag narciarski, krajobraz jak z bajki, hotel lub domki. Bylem nie jeden raz i zawsze sobie chwalilem.

http://www.orwbystre.com/

aha, zapomnialem dodac, ze cenowo jest ok!
:eek:k:
 

janinka1

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
To zależy co lubi twoja dziewczyna, ma odpocząć od pracy i zrelaksować się w ciszy, czy może lubi szaleć wśród mnóstwa ludzi na stoku i czuje się świetnie w zatłoczonych restauracjach.
Osobiście wolałabym jakieś ciche spokojne miejsce do odpoczynku we dwoje.
 

SimoneDeBe

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
1
Macie jakieś pomysły co można by było kupić dziewczynie na walentynki?? Myślałem nad jakimś wspólnym wyjazdem tak aby mogła odpocząć od pracy i się zrelaksować, macie może jakieś pomysły gdzie można by było jechać?

Dziewczyny to lubia żeby było oryginalnie i oczywiście romantycznie. Może więc np. miłosne wyznanie w gazecie wręczone w czasie górskich wojaży. To może być ciekawy prezent na Walentynki inny niż przesłodzone czekoladowe serduszka
 
D

darkshine

Guest
Daj jej foto z byłą i powiedz, że ją kochasz i, że była lepsza od niej :D Przynajmniej będziesz miał dwa problemy z głowy i pannę i prezenty.
 

Daria Maria

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Kup jej róże do kąpieli: http://www.ministerstwogadzetow.com/roze-do-kapieli-czerwone-12-sztuk.html, na pewno się ucieszy z takiego prezentu. Nie jest drogi, a na pewno bardzo fajny. Mówię Ci kobiety lubią dostawać takie prezenty.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A ja uważam ,ze jesli brakuje pomysłów na prezenty zawsze można iśc tradycyjną drogą i kupic coś z perfum
To zawsze sie przydaje i cieszy,zwłaszcza jesli znamy gusta obdarowywanej osoby i mamy pewność ze dany zapach jest jej ulubionym.
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
A słyszeliście o takim miejscu jak Głęboczek na Pojezierzu Brodnickim? Jest to wyjątkowe miejsce gdzie każdy bez najmniejszego wysiłku zrelaksuje się i zapomni o codzienności. Cudowne krajobrazy powodują bowiem, że człowiek zapomina o wszystkich problemach i chce się rozkoszować otaczającym pięknem.
 

Millis

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
52
Punkty reakcji
4
Ja natomiast od paru lat kupuje na walentynki jakieś rzeczy do aromatycznej kąpieli, sól, kulki i takie tam. Wychodzi mi w miarę tanio bo super-paharm który mam pod blokiem zwykle robi jakieś tam promocje na walentynki i organizuje ciepłą kąpiel dla dwojga z winem i naszymi ulubionymi serami (śmierdziuchami, już wiecie po co aromatyczna kąpiel :p)
 

maciopek1

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Pomysł z wyjazdem uważam że super - każda kobieta będzie zachwycona.
Może jakieś SPA - w taką pogodę chodzenie po Bieszczadach ...no cóż na pewno ma swoje uroki:)
ale miejsce chyba nie jest takie ważne - najważniejsze żeby było troszkę czasu dla siebie nawzajem
Do tego jakaś piękna karteczka walentynkowa i na pewno będą to niezapomniane Walentynki:)
 

Tajski Sen

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
ROMANTYCZNY WIECZÓR DLA DWOJGA

Romantyczny masaż to doskonała forma spędzenia czasu z bliską osobą. Relaksacyjna i nastrojowa muzyka, świece, orientalne zapachy oraz dwie profesjonalne masażystki z Azji to wszystko przy lampce wina pozwoli Wam jeszcze bardziej cieszyć się sobą. Program obejmuje: 90 minutowy klasyczny masaż tajski lub 90 minutowy masaż olejkami aromatycznymi, karafka wina, owoce, azjatycki poczęstunek.

Tajski Sen
ul. Belwederska 9 lok. 2
Warszawa
tel. 504040157
www.tajskisen.pl
 

Attachments

  • 028.JPG
    028.JPG
    112,7 KB · Wyświetleń: 18

erasz

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
wcele nie trzeba wydawac fortuny! mozna po prostu wysłać kartkę pocztową duzy wybór ma www.pocztakartkowa.pl
mnie np spodobała sie badzo taka kartka:
pocztakartkowa.pl/index.php?akcja=nap isz& ;id_kartki=650&katid=74
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, były one bardzo owocne, miejsce juz zarezerwowane na weekend, wyjazd w piątek po południu. Mam nadzieję ze będzie wszystko super.
 
Do góry