prezent na walentynki

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Hej dziewczyny, co chciałybyście dostać w prezencie walentynkowym od chłopaka? Ja zajrzałam do mojego ulubionego sklepu z bielizną i znalazłam coś takiego: http://koronka.pl/obsessive-calypso-koszulka.html Bardzo seksowna jest oferta walentynkowa, trochę śmiała;) Ale koszulka bardzo ładna. Nie wiem tylko czy wypada sugerować mu żeby mi to kupił i w jaki sposób?
 

maina

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
mnie by ucieszyła biżuteria;) jak każda kobieta - troszkę sroka;) lubię to, co się świeci;)

Mój odnośnik

zobaczcie same;)

mnie by ucieszyła biżuteria;) jak każda kobieta - troszkę sroka;) lubię to, co się świeci;)

www.stylbit.pl

zobaczcie same;)
 

Loner

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
Wcale nie musisz mu sugerowac żeby Ci kupił bieliznę, kup sam i spraw mu niespodziankę na walentykowy wieczór. To napewno go ucieszy, ale co ważniesze
seksowna bielizna wbudzi małe pożądanie i wieczór może się skończyc bardzo ciekawie ;)
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
Wg mnie najlepiej, aby dziewczyna dostała od chłopaka to co przypominałoby jej jego. Tą rzeczą może być cokolwiek -nawet misiu z jego imieniem, ale niektóre dziewczyny wolą aby dostały to na co najbardziej oczekują -czyli np. biżuterię, albo coś w tym stylu. :)
 

jagodahh

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
102
Punkty reakcji
2
Miasto
lubuskie
Po pierwsze nie mam chłopaka, a gdybym miała nie oczekiwałabym prezentów. To łatwe. <_<
 

MadeleineMarid

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
107
Punkty reakcji
0
tym razem ja dałam propozycję, bo faceci czasami nie mają pomysłu ;) dostałam bransoletkę.
 
D

Daria1203

Guest
Mi wystarczy kwiatek i romantyczny wieczór :)
Liczy się pamięć a nie prezenty dziewczyny :)

POZDRAWIAM.
 
Do góry