Prezent na ślubie dla rodziców

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
ilkas napisał:
Znalazłam w necie coś takiego i doradźcie.//www.crystalcity.pl/products/product/by-id/id/106
czy to dobry pomysł na prezent dla rodziców w momencie podziękowań na ślubie? I do tego wiadomo, chcemy kupić po bukiecie kwiatów. Tam oczywiście można ułożyć swoją dedykację, napisać co się chce itd. Ale chodzi mi o sam pomysł, co myślicie? Do tego można też dokupić taką podstawkę i jak się na niej postawi to kryształek świeci.
Pomysł ok, natomiast przejrzałam tą stronkę i ja bym coś pokombinowała nie tylko z dedykacją ale też z Waszym zdjęciem w środku bo z tego co widzę to bez problemu jest taka opcja. To by wyglądało jeszcze fajniej!
 
F

forumowicz01

Guest
Pomysł ok, natomiast przejrzałam tą stronkę i ja bym coś pokombinowała nie tylko z dedykacją ale też z Waszym zdjęciem w środku bo z tego co widzę to bez problemu jest taka opcja. To by wyglądało jeszcze fajniej!
to samo właśnie pisałem stronę wcześniej ;)
 

bombeczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Jaworzno
My rodzicą skomponowaliśmy fotoalbum jak pisała Alyshia, w tym fotoalbumie były właśnie zdjęcia moje i mojego męża jak byliśmy mali, ze szkoły itp. Twierdzą że im się bardzo podoba

My rodzicą skomponowaliśmy fotoalbum jak pisała Alyshia, w tym fotoalbumie były właśnie zdjęcia moje i mojego męża jak byliśmy mali, ze szkoły itp. Twierdzą że im się bardzo podoba
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Może podarek składkowy w rodzaju "parodniowy pobyt w hotelu extralux nad morzem albo w górach"?
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
Eeee nie no same kwiaty to tak trochę lipa :p
Już kwiaty i taka statuetka o której pisaliście to już lepiej.
 

alutka52

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
Album ze zdjęciami najlepiej zrobiony w formie reportażu od narodzin do ślubu. Koniecznie musi zostać miejsce na zdjęcia ślubne... Rodzice się mega wzruszają. Piękna sprawa. Album ładnie oprawiony np. drewniana oprawa bardzo dobrze sie prezentuje.
 
K

kasienka3

Guest
alutka52 napisał:
Album ze zdjęciami najlepiej zrobiony w formie reportażu od narodzin do ślubu. Koniecznie musi zostać miejsce na zdjęcia ślubne... Rodzice się mega wzruszają. Piękna sprawa. Album ładnie oprawiony np. drewniana oprawa bardzo dobrze sie prezentuje.
Też miałam taki pomysł ;p Tylko ciężko jest z zdjęciami od narodzin -.- Lepiej przejrzeć albumy a jak nie to zrobić sesję z tej rocznicy. Na stare czasy to dobrze sobie powspominać.
 
A

anna_ana

Guest
A możecie podsunąć pomysły na tekst na taką statuetkę? Wzór już wybrałam taki jak na foto, i teraz zastanawiam się co tam umieścić...
 

Attachments

  • pamiatka_slubu_golabki_milosci_3d_600x600.jpg
    pamiatka_slubu_golabki_milosci_3d_600x600.jpg
    53,7 KB · Wyświetleń: 0

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
No to już od Was zależy co tam chcecie mieć. Może jakiś wiersz? Albo cytat. Zależy co Wam się podoba.
Mogą też być takie zwyczajne życzenia od Was w stylu:

Drodzy Rodzice!
Dziękujemy za trud i wysiłek włożony w nasze wychowanie,
za cierpliwość i dobre serce.
Wierzymy, że ten dzień będzie najpiękniejszym w naszym życiu, początkiem nowej drogi.
To dzięki Wam możemy się nim cieszyć.
Chcielibyśmy wyrazić to z całego serca:
DZIĘKUJEMY!!!
 

Pauli91

Zbanowany
Dołączył
2 Lipiec 2015
Posty
89
Punkty reakcji
2
Ja boję się żeby nie dać czegoś kiczowatego, nie mam pomysłu na prezenty.
 

Agniesia88

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Fajne, ale nie praktyczne ;) Wiem, ze to pamiątka i w ogóle. Ja z mężem postanowiłam moim rodzicom wykupić pobyt w hotelu Ferdynand w Rzeszowie gdzie wiele lat temu mieszkali, a domu rodzinnego już nie ma więc jedyną opcją żeby wrócić do miejsca które kochają było wysłać ich do hotelu ale bardzo ładnego. Byli zadowoleni a na samym ślubie jak otrzymali voucher to się wzruszyli. Uważam, że taki prezent jest wartościowy i jeśłi tylko stać parę młodą to czemu nie. Szkoda tylko że nie mogliśmy takiego prezentu sprawić rodzicom mojego męża...
 

gjanicki

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2013
Posty
39
Punkty reakcji
0
swojego czasu dawaliśmy kartkę + kosz z różnymi słodyczami i alkoholem. Do tego dla mam kwiaty. Sprawdzony sposó. Nie ma co wydziwiać. Ktoś z rodziny ostatnio dał rodzicom jakąś szkatułkę zrobioną na zamówienie na zdjęcia.
 

daria2

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
takie album ze zdjęciami od narodzin do ślubu to bardzo fajny pomysł
 
Do góry