Prezent na rocznicę

Marta1802

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam, zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Za miesiąc obchodzimy z moim chłopakiem 5. rocznicę związku. Wydaje mi się, że przez te 5 lat wykorzystałam już wszystkie pomysły. Teraz mam problem, bo nic konkretnego nie przychodzi mi do głowy. Wiem, że podobne tematy już były, ale zazwyczaj znajdywałam z przed kilku lat, a od tej pory czasy troszeczkę się zmieniły :)

Mogę dodać, że mój Luby ma 23 lata, interesuje się piłką nożną( FC BARCELONA ), posiada Xboxa 360. Nie wiem co mogłabym jeszcze dodać. W zeszłym roku dostał skórzany portfel, a na święta dostał zegarek Casio G-Shock. Myślałam teraz nad dyskiem zewnętrznym, bo coś kiedyś wspominał, ale za bardzo się na nich nie znam :( Prezent do 250zł.
Pomożecie?! ;)
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)

Marta1802

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o wisiorki to już ma na szyi, ale mniejszy. Myślę, że te są zbyt duże :)
Ale książka to bardzo dobry pomysł :) Ostatnio nawet widziałam jak jedną oglądał :)
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Książek jest cała masa, od historii drużyny, przez wspomnienia trenerów, po całe encyklopedie. Jest w czym wybierać i większość można dostać na Allegro :)
 

Marta1802

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Poszukam na allegro ;)
tylko oczywiście coś muszę dokupić, myślałam o bluzie Barcelony(kosztuje ok. 200 zł) lub jakiś gadżet.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
No tak, co za dużo to niezdrowo jeśli chodzi o książki :D
Jeśli chodzi o ubrania, gadżety czy coś w tym stylu, to szukaj rzeczy z limitowanych edycji. To zawsze bardzo cieszy, a czasami udaje się znaleźć coś, co nie jest zbyt drogie i zmieścisz się w swoim przedziale finansowym


Może to mu się spodoba?

http://www.fanzone.pl/barcelona-bluza-nike-15002.html
 

Marta1802

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Świetna jest ta bluza :D myślę, że kupię mu tą bluzę, książkę i już zamówiłam z Avonu perfum :)

Dzięki wielkie! :)

Oczywiście jeżeli przyjdzie komuś coś jeszcze do głowy to jak najbardziej czekam na propozycje :D
 
Do góry