Prezent na parapetówkę

Oktivia

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Znajomi wymyślili, że zrobią parapetówkę połączoną z sylwestrem i mam problem odziwo nie z ubiorem, ale z prezentem dla nich. Jak wiadomo powinno to być coś do domu, widziałam już ich mieszkanie jest skończone i umeblowane, ale cały czas zarówno mi jak i im wydaje się ono jakieś puste. Macie jakieś fajne pomysły?
 

gruzekk

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hmm. Może po prostu spytaj się ich co by im odpowiadało. Jaki element dekoracyjny byłby dla nich odpowiedni. Może jakiś obraz lub plakat ? Albo jakaś antyrama ze zdjęciami.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Ja kiedyś kupiłam koleżance pięknego kwiata w donicy.Sam lubię kwiaty ,ocieplają dom,ale nie trafilam bo koleżanka nie ma ręki do kwiatów ,zapominała o podlewaniu i padł.Najlepiej więc podpytać co by chcieli.Możliwości jest dużo:zegar ,wazon,obraz itd..itd...
 

AgataB

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miałam podobny problem jeżeli chodzi o pusto wyglądający pokój i razem z moją przyjaciółką znalazłyśmy świetne rozwiązanie, a mianowicie foto-obrazy. Możesz wybrać sobię zdjęcie swoje, bądź z bazy sklepu, a następnie odpawiadający Ci kształt i po problemie. Jeżeli boisz się że dany wzór się im nie spodoba to widziałam, że mają tam coś takiego jak karta podarunkowa.
 

Robert_o

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Zestaw do wina czy kwiat, fajna sprawa, ale dość oklepana. Osobiście bym stawiał na foto-obraz, który rozwiąże ich problem. Sam posiadam takie cacko na ścianie i dodaje ono klimatu w pomieszczeniu.
 

Oktivia

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ten obraz to nie taki głupi pomysł :) tylko gdzie można coś takiego dostać? ważne jest też żeby dobrać zdjęcie tak aby pasowało do tego wnętrza.
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Może po prostu się ich delikatnie wypytaj co by chcieli dostać do domu na tą parapetówkę. Albo według mnie dobrym prezentem na takie okazje jak parapetówka jest kupienie albo jakiegoś ładnego obrazu na ścianę albo kwiatka.
 

AgataB

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja zamówiłam przez internet, z Arttoru, tak jak pisaśam bez problemu znajdziesz tam coś odpowiedniego.
 

Robert_o

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja kupowałem w tym sklepie o którym pisze AgataB. Mają tam bardzo dużą bazę zdjęć, z których na pewno wybierzesz coś odpowiedniego, zarówno pod względem kolorystyki, klimatu i kształtu.
 

Oktivia

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Tylko pytanie czy jak teraz bym zamówiła taki obraz to czy zdąży on dojść do tej imprezy?
 

AgataB

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się że nie będzie z tym problemu. Przesyłkę dostarczają kurierzy, więc kwestia tylko wydrukowania, bo po nadaniu paczk na drugi dzień jest ona u Ciebie.
 
Do góry