prezent na osiemnastkę

achna

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
hej! mam mały problem... do osiemnastki niecały tydzień a ja nadal nie wiem co kupić przyjaciółce na prezent!
chciałabym żeby było to coś pożytecznego i żeby zostało jej do końca życia na pamiątke. budżet do 100zl
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
To lepiej kupić jej jakąś wódę albo whisky. Na pewno się nie zmarnuje ;) A jak kupisz coś "na pamiątkę" to możesz nie trafić z prezentem.
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Ciężko doradzić. Nie napisałaś nic o tym czym się Twoja koleżanka interesuje, co lubi.
Z pewnością znasz jej upodobania, wiesz mniej więcej w czym gustuje i co jej się podoba Więc myślę że Twoja decyzja będzie najlepszym rozwiązaniem.
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Pod tym względem będe tradycjonalistą: Kup jej bukiet 18 róż,zobaczysz jak się ucieszy:)
 

malenka...

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Olecko
Biżuteria to jest to. Najlepiej coś z cyrkonii albo kamienie Sfarowskiego .
Jakiś zegarek duży (teraz są modne)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Jeśli Cię zaprasza to zapewne znacie się trochę lepiej dlatego jak już ktoś chyba wyżej napisał kup jej coś czym się interesuje.

Pod tym względem będe tradycjonalistą: Kup jej bukiet 18 róż,zobaczysz jak się ucieszy:)
Podobno zawsze daje się nieparzystą liczbę róż, poza tym czerwone odpadają dla (tylko)koleżanki ;)

Co do biżuterii surowce takie jak srebro, złoto itp od nowego roku znów poszły bardzo w górę, więc nie wiem czy stać autora.
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Biżuteria to jest to. Najlepiej coś z cyrkonii albo kamienie Sfarowskiego .
Jakiś zegarek duży (teraz są modne)

To zależy. czy ta osoba nosi biżuterię i czy jej się przyda, bo po co ma leżeć w szafce.
A co do alkoholu to podobno kobietom się nie kupuje :)
Ja tam jestem za prezentami praktycznymi. Moja przyjaciółka miała dwa kubki, z czego jeden został zbity przez kogoś w szpitalu, a drugi przez młodszą siostrę, więc kupiłam jej ładny porcelanowy kubek, do tego 4rodzaje kaw tych aromatycznych i była wniebowzięta :) Pomyśl, czego jej brakuje, co chciałaby mieć.
I dodam, że porozmawiaj ze znajomymi, co chcą kupić, żeby nie wyszło, że kupicie to samo.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Niby nie, ale dobre wino jej nie zaszkodzi :]

No tak, ale to chyba kiepsko na prezent :)

Autorko Ty powinnas znac upodobania przyjaciolki najlepiej :) Pomysl troche , na pewno znajdziesz prezent odpowiedni dla niej. Rozne osoby lubia rozne rzeczy. Ja zazwyczaj dostaje od chlopaka, kolezanek kolczyki, poniewaz bardzo je lubie dostawac, kwiaty, na walentynki cos typowo walentynkowego, a chlopakowi np cos odnosnie klubu pilkarskeigo, ktory lubi czy fajny kubek czy inny drobiazg :)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
A tak , dodatek tak, chociaz sa osoby np jak ja co nie przepadaja za alkoholem i moga nie byc zachwycone :)
Autor zna osobę której będzie kupował prezent, więc wie czy będzie zadowolona. Poza tym i tak nie widzę problemu bo można postawić wino gościom na stół.
 

janinka1

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
możesz skorzystać z usług fotografa i zafundować jej jakąś mini sesję zdjęciową lub np kolaż, takie prezenty zostają na dłużej niż wino.
 

pati052

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Odludkowo
Jak dla mnie najbardziej prosty i praktyczny prezent będzie taki jak kupisz jej jakąś fajną skarbonkę i wrzucisz do niej resztę kasy:) bo to koleżanka, czy przyjaciółka zawsze jest problem co kupić. Zawsze możesz jej wybrać coś co jej się nie spodoba i nie będzie w tym chodzić. Kupując jej coś z biżuterii musisz wiedzieć czy nie jest uczulona na jakiegoś rodzaju tworzywa sztuczne( ja na przykład nie mogę nosić srebrnych kolczyków). A może ona na coś zbiera piniądze? Chce sobie coś kupić i wolałaby kasę? Popytaj znajomych albo z Nią sama pogadaj:):)
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Radii męskie bokserki dla przyjaciółki to raczej głupi pomysł. Uniwersalnym prezentem dla dziewczyby na 18 będzie ładna bizuteria, może jakies oryginalne kolczyki?
 

miechu333

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Książki, książki, książki. Kupujmy, wręczajmy, czytajmy książki. Na osiemnastkę wspaniały będzie Eric-Emmanuel Szmitt. Cokolwiek wybierzesz z jego dorobku będzie trafione. Polecam z całego serca.
 

glania

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Jak na 18 to napisałabym ze jakaś lepsza wódka albo wino :D ale jak ma to być coś takiego na stałe to zależy też jakiej muzyki słucha albo co ja interesuje ... myślę że mogła być to płyta jaj ulubionego zespołu albo bilet na jakiś fajny koncert :p
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Z resztą ten temat jest do zamknięcia, ponieważ ta osiemnastka moim zdaniem już się odbyła kilka dni temu.

Więc raczej te rady żadnego sensu nie przyniosą :eek:k:
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Zgadzam się. Koszulka to bardzo fajny pomysł. Możesz wymyślić jakieś zdanie, powiedzonko, które się z nią jakoś kojarzy. Ja ostatnio widziałam na przykład na imprezie dziewczyny - panieński koleżanki. Wszystkie miały koszulki z napisaną datą i tekstem, że to panieński kaśki. Fajny pomysł wydaje mi się,
 
Do góry