Prezent na mikołajki

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
dla chłopaka zawsze warto poszukać czegoś ze sportu - np. koszulkę ulubionego klubu, czy piłkę :) a jak się nie interesuje sportem, to może coś z elektroniki? Faceci lubią takie zabawki :) Możesz sobie zerknąć np. na stronę wasserman.pl - tam jest sporo takich akcesoriów :p
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
fakt dla faceta najlepiej jest kupować albo coś ze sportu, albo jakieś gadżety elektroniczne. Nie wiem może jeśli lubi piłkę nożną to koszulkę ulubionej drużyny ??
 

lapko

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja nie kupuję nic nikomu na mikołajki, ponieważ to jest kolejne komercyjne święto tak samo jak i walentynki.
 

Anexa

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
Ja jestem zwolenniczką recznie robionych rzeczy jak np. świeczki, haftowane poduszki, zabawki drewniane. Uważam, że to jest fajny i drobny upominek, a zachwyca.
 
M

maniek04

Guest
Ja mojej żonie dziś zamówiłem przez Internet z pachnij.pl jej ulubione perfumy Lancome Miracle. Powinna być zadowolona. Liczę, że też coś wyjątkowego dostanę. Dzieciaki dostaną zabawki i słodycze. Prezenty już są, więc teraz tylko czekać na 6 grudnia.
 

Sexmisjonarka

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Swoim siostrom żeby się nie kłóciły kupiłam modne pasy biodrowe hippsy-jeden ziolony a drugi czarny, zgodnie z upodobaniami. Mężowi mały zestaw kluczy ampulowych, dla dzieciaków słodkości i drobiazki, dla teściowej forky-widelec pieczeniowy, teściowi "rudą" a z rodzicami się umówiłam na obiad..o!
 

kmroz22

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja w tym roku stawiam na biżuterię dla mamy, babci i teściowej, a wszystko kupuję na www.kuzniasrebra.pl mają tam ogromny wybór i wszystko dostane już w ładnych opakowaniach. Mężowi kupiłam kurtkę zimową, a synkom zabawki na allegro.
 

brylant4

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Mikołajki znowu idą :) Kupujecie już prezenty? Ja się zastanawiam nad zwyczajnym klasycznym zegarkiem Casio - dla taty, i perfumami dla mamy. Ale tutaj nie wiem jakie konkretnie wybrać... chyba po prostu zobaczę co w zestawach świątecznych będzie w promocji i z tego zapach wybiorę ;)
 
Do góry