Prezent na komunie

N

nianiaSweet

Guest
no nie gotówka to raczej kiepski prezent dla dziecka, zdecydowanie lepiej kupić jakiś upominek, nawet drobny, a co myślicie o elektronicznej kostce do gry? uważam, ze to może być naprawdę ciekawy pomysł na prezent.
 
N

nianiaSweet

Guest
czy ja wiem pieniądze to taki sztampowy pomysł, poza tym w większości przypadków to i tak rodzice zgarniają pieniądze kupują dziecku to co sami uważają z za słuszne, dlatego chyba lepiej od razu kupić dziecku prezent z którego będzie mógł się cieszyć.
 
W

wiki9969

Guest
Szukam prezentu dla chłopca. Jedni mi doradzają żeby dać pieniądze, ale ja chciałam podarować mu prezent. Wybrałam coś takiego:
https://www.youtube.com/watch?v=idg0okmL298
Jednak nie wiem czy ten prezent będzie odpowiedni na komunie. :( Tak więc zastanawiam się między tym autkiem a pieniędzmi. Mam nadzieję, że mi coś doradzicie. Jak będziecie mieli swoje propozycje na prezent, to piszcie. Obiecuję, że wezmę to pod uwagę. :)
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
A czemu nie? Ja mojemu bratu kupiłam trampolinę i był zadowolony. Dasz pieniądze to nie wiadomo czy dziecko coś z tego będzie miało. Gdyż w dzisiejszych czasach jest "zwyczaj" zastaw się a postaw się.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Dobry prezent, pasuje :) Dziecko raczej ucieszy się bardziej z jakiegoś konkretnego prezentu, którym będzie mogło się pobawić, więc lepsze to niż pieniądze :)
 
Do góry