prezent dla znajomego

migotka_mi

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2023
Posty
9
Punkty reakcji
0
Hej! Szukam pomysłu na upominek dla bliskiego przyjaciela. Nie ma konkretnych zainteresowań, nie mam pomysłu, co może mu się spodobać. Wpadłam na pomysł, żeby wykupić mu sesję masażu tantrycznego w Desert Rose w Warszawie. Co myślicie o tym pomyśle? Podobno masażystki znają się na tym i świadczą usługę na naprawdę wysokim poziomie. Podpowiedzcie:)
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
362
Punkty reakcji
48
Oh, no co za przypadek. Na 9 postów w trzech niechcący reklamujesz desert rose xd

Gdyby admini mieli tu więcej, niż 3 szare komórki, to już by Cię odstrzelili, ale cóż, nie mają.
 

Mateusz199

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2024
Posty
11
Punkty reakcji
0
hej,
Jeśli twój przyjaciel lubi nowe doznania i relaks, to taki masaż tantryczny może być fajnym prezentem. Trzeba też zwrócić uwagę, czy to jest coś, co pasuje do jego stylu życia i czy będzie miał na to ochotę. Ogólnie wydaje się ciekawy pomysł.

Pozdrawiam, Mateusz 😊
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
362
Punkty reakcji
48
Xd masaż tantryczny na prezent. No nieźle. Równie dobrze można komuś wykupić voucher do burdelu.

To jest coś, na co sam chętnie bym poszedł, nawet mam na to pozwolenie od dziewczyny, ale i tak jakoś mi dziwnie się zebrać i pozwolić innej lasce masować mi m.in prącie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry