Prezent dla rodziców

Mikulaskin

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
70
Punkty reakcji
1
Chcę zapytać kobiet bo zazwyczaj mają lepszy gust ;) A więc potrzebuje na święta prezentu dla rodziców, najlepiej jednego wspólnego. Wiek rodziców 51,52 lata. Myślałem na cyfrowa ramka do zdjęć, jak sądzicie coś takiego może być?? Może ktoś ma lepszy pomysł?? Mogę wydać od 200 do 300 zł maksymalnie. Z góry dziękuje za pomoc :)
 

skeett

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
194
Punkty reakcji
23
Wiek
33
No i jeszcze frytki do tego...kobiety zazwyczaj lepszy gust nioch nioch :sleep:
Może obadaj oferty wyjazdów, wspólny weekend, za 300 zł da się coś wykminić.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
skeett napisał:
..kobiety zazwyczaj lepszy gust nioch nioch
Czyli nie zawsze.

Hmm , coś wspólnego ? suszarka do włosów , czajnik ? :D
W tym przypadku chyba wyjazd będzie najlepszym pomysłem , chociaż to zależy od "kondycji" Twoich rodziców. Oczywiście nie mam tu na myśli jakiś obozów przetrwania , ale przykładowo jakaś wspinaczka (chodzenie po dość stromych górach) górska , może okazać się dla nich wyzwaniem.

Cóż , ja bym jednak to rozdzieliła.
Mama - jakiś komplet filiżanek, perfumy , ciekawa książka , może coś do kuchni etc.
Tata - pasek do spodni , zegarek , perfumy , szlafrok , krawat , pióro itd.
 

skeett

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
194
Punkty reakcji
23
Wiek
33
To nie bulwersik , tylko bronie nas facetów "nioch nioch" :p
Dobra nie ważne hehe :D
 
B

Bartoszcze

Guest
Mikulaskin napisał:
Chcę zapytać kobiet bo zazwyczaj mają lepszy gust ;) A więc potrzebuje na święta prezentu dla rodziców, najlepiej jednego wspólnego. Wiek rodziców 51,52 lata. Myślałem na cyfrowa ramka do zdjęć, jak sądzicie coś takiego może być?? Może ktoś ma lepszy pomysł?? Mogę wydać od 200 do 300 zł maksymalnie. Z góry dziękuje za pomoc :)
Może fajnym pomysłem byłby aparat cyfrowy? Nie wiem czy rodzice już mają, a jeśli nie to w podanej przez Ciebie cenie (230 zł) dostępne są kolorowe nikony na conrad.pl
 

Joanna wiąder

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2013
Posty
165
Punkty reakcji
3
Może jakiś wyjazd za 200-300zł można wykombinować jakiś wyjazd, albo kup mamę i tacie osobny prezent. Ramka cyfrowa to dobry pomysł, ale nie dla starszej osoby.
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Ja w tym roku kupiłam ojcu pod choinkę taki portfel Pierre Cardin.
W ogóle sądzę, że dla mężczyzny jak i kobiety galanteria skórzana zawsze będzie na czasie :)
 
W

wiki9969

Guest
Ja długo się zastanawiałam co kupić...
I tak: Tacie kupiłam perfumy, a Mamie naczynie z podgrzewaczem do mięsa. :)
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Ciekawym pomysłem mogą być bilety do teatru lub opery. Mozna dokonac rezerwacji przez internet.
 
Do góry