Prezent dla niego

Bajuchaaa

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. 30 września jest dzień chłopaka, a przy okazji z moim chłopakiem obchodzimy rocznicę 10 miesięcy. Z tej okazji chciałabym kupić mu coś wyjatkowego, ale nie mam za bardzo pomysłu. Perfumy odpadają, ponieważ już kilka mu kupiłam i wciąż ich używa. Zegarek również już ode mnie dostał. Chcę, żeby to było coś wyjątkowego, ponieważ jest on dla mnie ważny. Proszę o jakieś pomysły i porady. Pozdrawiam ;)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
jaka rocznica 10miesiecy zwiazku? :D
był kiedyś taki temat, że teraz to obchodzi się miesiecznice, tygodniówki, piękna sprawa :]

moze zamiast kupować drogie perfumy i zegarki po 10miesiącach na dzień chłopaka :)bag:) zrób coś kreatywnego i niedrogiego.
 

eltroniks

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2011
Posty
78
Punkty reakcji
4
Prezent materialny, jest tylko przyziemnym dodatkiem bez emocjonalnej wartości. Posiada tylko wartość finansową.
Pomyśl o prezencie, który wzniesie się ponad to. Będzie głęboki, pełen symboliki i uczucia.
 

Daria Maria

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Kup mu drobny prezent, takie są najlepsze. Ja mojemu kupuję koszulkę, taką fajną wybrałam: http://www.revoltum.com/wzory.php?strefa=m&id_r=1&id_w=22&id_p=35 Może coś jeszcze dokupię, ale to się jeszcze okaże.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Kup mu drobny prezent.
Jestem za tym, żeby na Dzień Chłopaka nie kupować nic wielkiego, coś większego to się kupuje na urodziny.
Można zrobić też coś własnoręcznie robionego, na pewno nikt nie obrazi się, że nie wydałaś wiele kasy, a przy okazji to takie miłe, że sama coś dla Niego zrobisz.
Ja nie wiem co teraz kupię, ale gdy chciałam dać chłopakowi coś fajnego, to dawałam coś, co wiedziałam, że Mu się spodoba np długopis z logiem Legii Warszawa itp :).
 

FajnyPrezent_pl

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Poczekaj aż będzie pełna rocznica Waszego związku i wtedy kup mu coś wyjątkowego. Czym interesuje się Twój chłopak?Wtedy łatwiej będzie doradzić w tej kwestii.
 
Z

zypek84

Guest
Jeśli cena ma być dobra, a prezent fajny to polecam to - http://menspace.pl/men-u-zestaw-do-golenia-podrozny-3x15ml-p44.html
Zestawy kosmetyków naprawdę super się sprawdzają ;-)
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Może przyda się komuś, kto będzie tu szukał natchnienia...
Proponuje zdjęcie wygrawerowane w kryształowej statuetce z możliwością dodania własnej dedykacji.
Prezent oryginalny, zaskakujący i na pewno inny niż zwykle, polecany szczególnie osobom sentymentalnym.
www.crystalcity.pl/products/product/by-id/id/111
 

Śmierć91

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2011
Posty
251
Punkty reakcji
11
Haahha, rocznica 10 miesięcy, nie widziałem, że rok ma 10 miesięcy :lol:
 

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
Zwróciłem uwagę na rocznicę zanim przeczytałem odpowiedzi w temacie :) ale dla Nas takie daty też są ważne - nie widzę tutaj nic śmiesznego :)

Jestem pewien, że da się znaleźć coś, co was łączy, wywołuje u was pozytywne uczucia, jest miłym wspomnieniem. Związany z tym prezent może być bardzo udany.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Dobrze zrobiona laska na pewno się chłopakowi spodoba i zapamięta tą rocznice na długo. O np. tutaj jest pokazane jak dobrze zrobić
http://toteramy2.files.wordpress.com/2011/01/laska-artystyczna-retro-kobieta.jpg?w=500
 
Do góry