Prezent dla Martyny

prezentmartyna

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Cześć, witajcie. Za niecały rok najważniejsza osoba w moim życiu będzie obchodzić 18ste urodziny. Chciałbym jej zrobić fajną niespodziankę i bardzo proszę o Waszą pomoc. Będę zbierał krótkie filmiki z życzeniami i składał je w jeden dłuższy. Jeśli ktoś z Was ma chęci i znajdzie chwilę na nakręcenie prostego filmiku, będę bardzo wdzięczny. Jeśli macie możliwość to możecie poprosić ludzi z innych krajów o nakręcenie takiego filmiku w innym języku, bądź znajomych. Każda pomoc mile widziana!

Filmiki i pytania proszę wysyłać na e-mail: prezentdlamartyny@gmail.com

Przyszła 18stka ma na imię Martyna :)
 

RasNup

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
274
Punkty reakcji
13
Wiek
31
Miasto
Grudziądz City
Cześć, witajcie. Za niecały rok najważniejsza osoba w moim życiu będzie obchodzić 18ste urodziny. Chciałbym jej zrobić fajną niespodziankę i bardzo proszę o Waszą pomoc. Będę zbierał krótkie filmiki z życzeniami i składał je w jeden dłuższy. Jeśli ktoś z Was ma chęci i znajdzie chwilę na nakręcenie prostego filmiku, będę bardzo wdzięczny. Jeśli macie możliwość to możecie poprosić ludzi z innych krajów o nakręcenie takiego filmiku w innym języku, bądź znajomych. Każda pomoc mile widziana!

Filmiki i pytania proszę wysyłać na e-mail: prezentdlamartyny@gmail.com

Przyszła 18stka ma na imię Martyna :)

Za niecały rok, jeśli to Twoja dziewczyna to skąd wiesz że za rok nadal będziecie razem?
Filmik z życzeniami, fajne, darmowe, i według mnie o kant du^%.
Powiedz mi co zrobisz na zaręczyny? wynajmiesz 70 ludzi różnego pochodzenia który będą składać jej propozycję od Ciebie i przy okazji kupisz jej 6000 balonów, żyrafę i chomika?
A to ze ma na imię Martyna to na prawdę nie widać, napisałeś to tylko 3x.
Zwykle nie piszę takich postów, ale musiałem.
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Moim zdaniem to średni pomysł i lepiej byłoby kupić jakiś fajny prezent lub bukiet 18 róż. To byłoby bardzo romantyczne,nie uważasz? Poza tym napisz czym interesuje się Twoja dziewczyna i właśnie pod tym kątem staraj się dobrać prezent.
 

capslock

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
zgadzam się z koleżeństwem na górze.. średni ten pomysł z tymi filmikami.. zauważ że dziewczyny nie lubią rzeczy które się podobają np. tobie lub twoim kumplom.. także na Twoim miejscu wolałbym się jeszcze raz zastanowić na tym prezentem.. pomyśl nad zakupem jakiegoś fizycznego prezentu lub np. nad jakimś wyjazdem w jakieś fajne miejsce.. :) jeśli ci na niej zależy to w takich przypadkach nie ma co fantazjować, bo możesz pogorszyć sytuacje, nie trafiając np w gust.. , także przemyśl to raz jeszcze :)
 

prezentmartyna

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja was proszę tylko o krótki filmik, to nie jest tak duży problem. Jeśli ktoś ma chęci to niech mi pomoże. Wszystkie prezenty są oklepane. A czegoś takiego nikt z was pewnie nie widział, a efekt zrobi fajny. Co do tego romantyzmu. Filmik będzie super obrobiony i będzie dla nas sentymentalny. A bukiet róż oczywiście też będzie i inne pomysły. Będąc razem 2 lata chyba rok jeszcze wytrzymamy :)

P.S znam ją najlepiej na świecie, w końcu jest moją wybranką życiową tak? :) Nie jest materialistką, o wiele bardziej ceni sobie coś co sam stworze, niż jakbym miał coś kupić.
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
Ja i tak wciąż sie zastanawiam czemu już teraz myślisz o prezencie, który potrzebny będzie dopiero za rok - nie wiedząc w dodatku czy wciąż będziecie wtedy razem... Przecież Wasze relacje mogą się zupełnie zmienić... Ale w sumie masz dobre nastawienie więc tylko pogratulować :)
 
Do góry