Prezent dla.... Mamy

M

marco9512

Guest
Witam. Mam problem. Moja mama ma w poniedziałek urodziny i chciałbym jej coś kupić. Nie wiem kompletnie co jej kupić. Sora, że tutaj ale w żadnym innym dziale nie było po prostu do tematu. Pomocy bo już mi wypomina, że nic jej nie kupiłem a chce jej pokazać, że serce jednak mam.
 
W

wroneczki4

Guest
Mama Ci wypomina nie kupowanie prezentu? łał...

Co do samego prezentu, to kup jej może jakąś ozdobę do domu.
 

Fatality82

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Kup jej jakieś oklepane czekoladki + jak cię stać (^^) to jakis kwiatuszek, złóż życzenia, i tyle ode mnie.
 
M

marco9512

Guest
Powiedziałem źle. Chciałem powiedzieć, że tylko mówi a nie wypomina. Jest normalna tylko poprostu jak ma doła to czasami coś takiego palnie.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
jeżeli chcesz, żeby było to coś bardziej osobistego to może wybierzesz jakieś najlepsze zdjęcia waszej rodziny i zamówisz fotoksiążkę? możesz obok zdjęć dopisać jakieś ulubione wiersze mamy, teksty piosenek, czy charakterystyczne dla niej powiedzonka..zapewniam Cię, że mama będzie zachwycona :) z tego co się orientuję to superfoto.pl robi takie rzeczy..wygląda to rewelacyjnie, moim zdaniem to właśnie idealny prezent dla rodziców :)
 

Barcelona81

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Na dzień mamy który ostatnio obchodziliśmy postanowiłam sprezentować mojej coś niestandardowego. Otóż wybrałam najładniejsze zdjęcie mojej rodzinki z dziećmi i mężem i wysłałam do galerii internetowej time4art, która wydrukowała moje zdjęcie na płótnie i podrasowała kolory za naprawdę niewielkie pieniądze. Co więcej obraz miałam w domu 24 h po złożonym zamówieniu :) Moja mama jest zachwycona i myślę, że to lepszy prezent niż mydło/krem który może kupić sobie sama. :) Dodaję linka jeśli ktoś byłby zainteresowany, ja szczerze polecam :) http://www.time4art.pl/#wlasne.php?Wlasne Możesz też wybrać jakiś gotowy wzór, mają naprawdę duży wybór. http://www.time4art.pl/#wlasne.php?Wlasne
 

Attachments

  • GD_Canvas.png
    GD_Canvas.png
    37,9 KB · Wyświetleń: 3
  • mia.png
    mia.png
    16,3 KB · Wyświetleń: 4
  • papu.png
    papu.png
    34,4 KB · Wyświetleń: 2

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Za jakiś czas moja mama będzie obchodziła urodziny i pomyślałam, że sprezentuje jej ekspres do kawy dolce gusto piccolo. Widziałam taki na magicznaplaneta.pl i pomyślałam sobie, że będzie to bardzo dobry upominek, szczególnie że moja mam bardzo lubi pić kawę.
 
Do góry