Prezent dla faceta - bluza z nadrukiem

Jolka Fasolka

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
Pytam tu, bo może ktoś z was mi doradzi. Pomyśłałam, że kupię chłopakowi w prezencie bluzę z własnym nadrukiem. Coś w stylu: jego przezwisko i 'gracz numer jeden' plus jakaś fajna grafika. Myślicie że to dobry pomysł, cz niekoniecznie? Jesteśmy razem dopiero 2 miesiące.
Ewentualnie gdzie można coś takiego zamówić?
 
K

Kuqi

Guest
Prezent na święta? Jeśli tak to pomysł dobry, przynajmniej według mnie. Dowiedz się, jaka jest jego ulubiona gra i czy gra w nią dużo (bo jeśli gra we wszystko co mu wpadnie w ręce to pomysł może być nietrafiony). Jeśli, powiedzmy, gra dużo w LoLa, CSa, Starcrafta, jakąś inną grę (ale maksymalnie kilka tytułów) - wtedy nie musisz się wahać.

Gdzie takie coś kupić? Na allegro masz bardzo dużo ofert tego typu. W wielu możesz zamówić z własnym nadrukiem, wystarczy chwilę poszukać :)
 

ZarzadzajGIP

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Pomysł dobry, jeśli chłopak ma ulubioną grę, w którą gra długo, na grafikę można wtedy wybrać logo gry;)
 
M

martinx

Guest
Myślę, że to nie jest zły pomysł na prezent. Sam zamawiałem sobie bluzę z własnym nadrukiem i chciałbym, żeby ktoś wpadł na pomysł, żeby sprezentować mi podobną.
 

Irgman_80

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2015
Posty
81
Punkty reakcji
3
Ja ostatnio po tym jak remontowałem przez rok mieszkanie bo trafiałem na beznadziejne ekipy dostałam na jego zakończenie od dziewczyny koszulkę z kaskiem robotnika i tekstem "Ło Panie kto tu Panu tak spier.....lił". Fajne ;-D
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Mój facet pewnie by się nie ucieszył. Radość mu sprawiłam bezprzewodowym trymerem z babylissa. Ma dobre ostrza i sporo przydatnych funkcji.
 
Do góry