prezent dla dziewczyny

nosscir

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
1
mam problem co kupic dziewczynie, wyjechala na wakacje 3 tyg temu i niedlugo wraca, wiem ze mi cos kupila ale nie wiem co :) chcialbym jej cos kupic ale nie mam za bardzo pomyslu... jestesmy razem ponad 2 miesiace, myslalem o kolczyku do pepka bo bardzo lubi miec tam cos ale nie wiem czy to dobry pomysl? podrzuccie jakies pomysly tylko cos normalnego nie erotycznego :)
 
M

marco9512

Guest
Kolczyk dziewczynie ? Uważaj bo zaraz zaszalejesz z tymi prezentami :)
 

nosscir

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
1
niby wiem ale jakos nic mi nie przychodzi do glowy... kolczyk wydaje mi sie fajny ale nie wiem czy to jest dobry pomysl... podrzuccie jakies propozycje prezentow. nie chodzi o to zeby to bylo nie wiadomo co za nie wiadomo jakie pieniadze, tylko cos drobnego, fajnego i zeby sprawilo jej to przyjemnosc a nie skrempowanie... ja naprawde nie mam pojecia co kupic... :(
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
ile dziewczyna ma lat, jak się ubiera?

Moim zdaniem najbezpieczniej kupić jej bransoletkę, albo kolczyki. Możesz kupić coś ze srebra, albo posrebrzane w przystępnej cenie.
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
mam problem co kupic dziewczynie, wyjechala na wakacje 3 tyg temu i niedlugo wraca, wiem ze mi cos kupila ale nie wiem co :) chcialbym jej cos kupic ale nie mam za bardzo pomyslu
Dziewczyna przywozi Ci pamiątkę z wakacji, Ty nic nie musisz kupowac w takiej sytuacji. A jak juz tak bardzo chcesz to wystarczy ładny pluszak. Nie przesadzaj z tymi prezentami bo to sie pozniej zle konczy.
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
mowicie zeby nic nie kupowac? dlaczego tak sadzicie?
Bo prawdziwa miłośc nie polega na obrzucaniu prezentami, ona ma sie cieszyć z tego że widzi Ciebie a nie kolejny prezent. Jesli idziesz po nią np. na lotnisko to uwierz mi że wystarczy maleńka maskotka, żeby jej przypominala ten moment. Pamietaj o jednym miłości nie da sie kupić. Jesli nie pokocha Ciebie takim jakim jesteś, to żaden prezent tego nie naprawi.
 

nosscir

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
1
wiem.. ona mnie kocha ja ją też, nie chcialem go kupic zeby ja zdobyc tylko zeby to byl prezent odemnie. skoro tak uwazacie to chyba macie racje, tez sobie to troche przemyslalem i chyba cos w tym jest... :)
 

Shizzu

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
łuków
Ja bym na Twoim miejscu zainwestowała w kwiatek. Witaj ponownie, kochanie i bach jakąś różę czy gerbera. Wiele nie wydasz, a efekt jest;)
 

najimi

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Toruń
moim zdaniem nie powienienes jej nic kupowac :)
w koncu to ona wraca co nie?
po prostu sie z nia spotkaj jak wroci i powiedz, ze teskiles :D
 

Ice Queen

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
48
Punkty reakcji
1
Najlepiej coś z biżuterii- to lubi każda z nas. Z bransoletką i pierścionkiem to byłabym ostrożna, chyba, że znasz jej rozmiar. A tak naprawdę- Ty najlepiej powinieneś znać swoją Kobitę. ;)
 
Do góry