Prezent dla bliskiej koleżanki

Chrupka_xD

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
199
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
T-n
Hej,

Mam mały problem. Zbliżają się urodziny mojej dobrej koleżanki i chciałabym kupić jej coś fajnego na prezent, ale nie wiem w sumie co... Zafascynowana jest fotografią, lubi muzykę klasyczną. Myślałam o jakimś gadżecie dotyczycącym fot. ale w sumie nie orientuje się zbytnio co można w tym zakresie kupić.

Prosiłabym o jakieś rady. Prezent nie musi być związany z tym co wymieniłam :)


Pozdrawiam !
 

gocha999

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Może kartę pamięci czy pokrowiec? Albo jakiś fajny album albo poradnik? Jeśli jara się fotografią to powinno się jej spodobać jakieś fajne wydanie ;) Możesz iść do empiku i popatrzeć, bo maja spory wybór, to powinnaś coś dla niej wybrać i przy okazji nie przepłacić bo mają zawsze jakies promocje, albo wymieniają punkty payback :) Zależy jeszcze ile chcesz przeznaczyć na ten prezent.. bo to może jakoś uwarunkuje Twój wybór ;) ze nie chcesz wydać więcej niż..
 

tapia4554

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Może jakąś dużą, podświetlaną ledami antyramę ? Myślę, że by się ucieszyła :)
 

gocha999

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
No to dużej kart pamięci jej nie kupisz, a kupowanie jakiegoś maleństwa nie ma sensu :/ wybierz jej jakis fajny poradnik jak ten http://www.empik.com/idealna-ekspozycja-w-fotografii-cyfrowej-freeman-michael,prod57562606,ksiazka-p i dokup fajna płytę i myślę, ze spokojnie się zmieścisz w kwocie zakładanej i sprawisz koleżance sporą frajdę bo takie prezenty gdzie jest wiećej niż jeden drobiazg sprawiają duzo radosci :) i większa szansa ze trafisz w gust ;)
 
Do góry