prezent dla 4 letniej siostrzenicy

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Bardzo dobry pomysł z tą pianką :) Warto właśnie kupować takie prezenty, które pobudzą wyobraźnię dziecka, dadzą mu pole do popisu, zmuszą do samodzielnej aktywności. Zawsze popieram tego typu pomysły na prezent bo to o wiele lepsze dla rozwoju dziecka niż standardowe lalki, misie i inne pacynki. Dziecku trzeba dawać coś co pobudzi jego receptory, wyobraźnie, co wpłynie pozytywnie na jego rozwój, a nie tylko coś co zabije czas i da nam pare minut spokoju.

zgadzam się w zupełności... warto czasem dodać ciut więcej pieniędzy a kupić wartą uwagi zabawkę. Taka pianka napewno ma wiele zalet.
Moje dziecko naprawdę jest całe pochłonięte zabawą. Napewno ma ona sory wpływ na rozwój małej motoryki ale także kreatywności, pomysłowości.

postaram się zrobić parę fotek stworzonych piankowych zwierzątek :D
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
sama chętnie zobaczę zdjęcia, a długo już ją masz ? jak ze zużywalnością?
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Też mamy Farmę, że się tak wtrącę... i o zużywalność bym się nie martwiła. I to nie tylko pod względem trwałości - tu mogę potwierdzić, że pianka nie wysycha i nie kruszy się. Ale przede wszystkim nie jest to zabawka, która szybko się nudzi, bo nie dość, że każdego dnia można inaczej urządzić świat zwierząt, to jeszcze każdego dnia można do niego wymyślać inną bajkę, rymowankę czy teatrzyk :) Świetne wsparcie zabaw edukacyjnych moim zdaniem.
 

Dragon85

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
127
Punkty reakcji
2
A moja siostrzenica dostała ode mnie ostatnio kredki 3w1 woody może nimi malować jak farbami akwarelkami, lub rysować jak kredkami ołówkowymi albo świecowymi :) Mała ma z nich do tej pory świetną zabawę.
 

bergius4

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zapraszam Państwa na allegro do naszego nowego sklepu z zabawkami :)Sklep powstał niedawno, współpracujemy z hurtowniami z najwyższymi odznaczeniami i produktami najwyższej jakości.Zrób prezent dla siebie i swojej pociechy.W ofercie również prezenty dla zakochanych:)Link do profilu Allegro z aukcjami:http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=23049398   Serdecznie zapraszamy. Każdy towar jest nowy, orginalnie zapakowany i sprawdzany przed wysyłką, co ogranicza do minimum otrzymanie przedmiotu z błędami fabrycznymi.Bardzo niskie, konkurencyjne ceny i piękne zabawki.Polecamy sie gorąco:)
 

Dragon85

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
127
Punkty reakcji
2
Twister junior z Habro jest ekstra! :) z praktycznych prezentów mogę polecić kredki woody 3w1 są doskonałe dla takich maluchów :)
 

Daria Maria

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Dla 4-letniego dziecka to można kupić przeróżne prezenty, np. klocki, zabawki, laleczki. Fajna zabawka i niewiele kosztuje.
 

szaramyszka

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2011
Posty
42
Punkty reakcji
1
Moja chrześniaczka będąc w podobnym wieku dostała ode mnie pod choinkę i na urodziny gry - Kubuś Puchatek Wietrzny Dzień i Skaczące Baryłki. Zabawa nawet dla dorosłych, tak że polecam, bo wciąga całą rodzinę :p Ogólnie hitem jest tez wszystko z Hello Kitty :D
 

Dragon85

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
127
Punkty reakcji
2
Z jednej strony tak :) tylko nie zawsze wszystkich rodziców i najbliższych wujków i ciocie stać na takie prezenty. :) czasami trzeba szukać środków zastępczych, musimy wykazać się pomysłowością i znaleźć niedrogie super wyczesane mazaki czy farby :)
 
M

Marysiaaq

Guest
Hmm... skoro dziecko ma 4 latka to na pewno lubi wszystko to, co się rusza :)

Najnowszym trendem, a zarazem powracającym klasykiem są drewniane kolejki. Myślę, że stereotyp mówiący, że takie zabawki są tylko dla chłopców dawno odszedł w niepamięć. Dziewczynki również interesują się motoryzacją, lubią konstruować różne rzeczy itp. Także jak najbardziej polecam kupić dziecku na prezent właśnie taką kolejkę. Można zawsze pójść z duchem czasu i kupić lokomotywę elektryczną Choć ja stawiam jednak na drewniane kolejki, ale jak kto woli.

Polecam super sklep z naprawdę fajnymi kolejkami, torami, lokomotywami, makietami, pociągami itp. Bardzo szeroki wybór. Tutaj adres strony:www.kolejkowyzakatek.pl (Można także dokonywać zakupów przez Allegro - kolejkowyzakatek).
Zakup na stronie jest bardzo prosty, więc każdy spokojnie sobie z tym poradzi. No i zabawkę masz dostarczoną do domu, więc nie musisz spędzać godzin w sklepach. Ceny zabawek są bardzo atrakcyjne.

Także myślę, że nikt nie zaprzeczy, że kolejka jest świetnym prezentem dla dziecka.
 
P

PatrycjaAud

Guest
4 latka to świetny wiek na intensywne rozwijanie logicznego myślenia u dzieci. Gdy mój synek miał tyle lat zachęcałam go do gier edukacyjnych, w sumie to nie trzeba było jakoś specjalnie go zachęcać, bo Mały chętnie sam w nie grał, wynika to z tego, że takie gry są kolorowe, pełne humoru, no i co ważne, dzieci nie zdają sobie sprawy z tego, że one uczą - dla nich jest to zabawa :) I bardzo dobrze. Mogę Wam nawet polecić fajny sklep, gdzie można kupić wiele takich gier za naprawdę małe pieniądze.
 
Do góry