prezencik dla znajomej

Status
Zamknięty.

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
wiec chodzi o to, ze chce zrobic taka "mala niespodzianke" dla znajomej (a dokladniej dla bliskiej mi osoby tylko ona juz kogos ma :/)
Wiec chce jej zorganizowac wycieczke za granice na tydzien, przez wakacje (bo tylko wtedy sa terminy), kiedys wspominala, ze bardzo chciala by tam jechac wiec ... czemu by nie :p
tylko problem tkwi w tym, ze ani ja ani ona nie jestesmy pelnoletni i jak pisalem do serwisu co mozna by zrobic aby osoba nie pelnoletnia mogla jechac sama to mi odpisali ze jest potrzebna zgoda rodzicow poświadczona notarialnie notarialnie
no dobra zgoda rodzicow to moze byc pikus ale o co chodzi z tym poswiadczeniem notarialnym bo tego zupelnie nie kapuje??
w kazdym badz razie bardzo mi zalezy aby jej to zorganizowac

sry jesli nie ten dzial ale jakos nic mi nie pasowalo ...
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
nie mam pojecia co do tego poswiadczenia
ale wydaje mi sie ze nie powinienes jej takiej wycieczki organizowac no bo to moze stworzyc jej niepotrzebne problemy.. jej facet jak nie bedzie zly to bedzie bardzo zadzrosny ii no.. tak sie nie robi..
chyba ze chcesz mu ja zabrac.. ale to tez nie dobry pomysl.. jak sponsoring troszke to wyglada.. nie polecam.. jak chcesz jej zrobic jakis prezent to moze cos 'mniejszego' ..?
 
J

J.B

Guest
Notarialnie, czyli u notariusza. Prawnik sporządzi akt notarialny, w tym wypadku to będzie poświadczenie zgody rodziców na wyjazd. I tyle, cała przyjemność kosztuje, ale nie wiem ile. 500 zł?

Beam Me Up, Scotty!
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
o kurde chlopie ale pomysl
nie lepiej wziac na jakies miejsce w kraju????
taniej ci to wyjdzie itp ale widze ze u ciebie z pieniedzmi to nie ma problemu tez tak chce niestety musze sobie na wszystko sam zapracowac :niepewny:
 

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
nie mam pojecia co do tego poswiadczenia
ale wydaje mi sie ze nie powinienes jej takiej wycieczki organizowac no bo to moze stworzyc jej niepotrzebne problemy.. jej facet jak nie bedzie zly to bedzie bardzo zadzrosny ii no.. tak sie nie robi..
chyba ze chcesz mu ja zabrac.. ale to tez nie dobry pomysl.. jak sponsoring troszke to wyglada.. nie polecam.. jak chcesz jej zrobic jakis prezent to moze cos 'mniejszego' ..?

no wiesz ... a kto powiedzial, ze to ja z nia pojade
po za tym mozna by powiedziec, ze to on mi ja ukradl i tez czesciowo sam wszystko spascilem ... no ale trudno, moge przynajmniej z nia czasem pogadac

o kurde chlopie ale pomysl
nie lepiej wziac na jakies miejsce w kraju????
taniej ci to wyjdzie itp ale widze ze u ciebie z pieniedzmi to nie ma problemu tez tak chce niestety musze sobie na wszystko sam zapracowac unsure.gif

no akurat tu sie mylisz bo sam ledwo mam polowe sumy xD
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
ja bym sie napewno nie zgodzila jezeli ktos chcialby mi zasponsorowac wycieczke nawet jezeli bylaby ona dla mnie i dla mojej drugiej polowki :X.. dziwne naprawde..
skoro juz zaprzepasciles swoja szanse pozostaje Ci sie tylko z tym pogodzic, nie psuj im zwiazku :x

edit: i wydaje mi sie ze myslisz ze ta wycieczka zmienilaby jej nastawienie do Ciebie.. ale to nie prawda.. chyba ze jest jakas podatna na takie 'chwyty' :x..
wez pod uwage ze moze sie nie zgodzic i zostaniesz z ta wycieczka sam bo jeszcze sie obrazi ze jej takie cos proponujesz :)
 

Marcjan

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Po co Ci poświadczenia notarialne? W większości UE granice są zniesione. Nawet jak były granice to nie patrzyli czy jesteś z rodzicami czy nie. Chyba, że chcesz lecieć gdzieś daleko to już pewnie inna sprawa ;) .
Celnicy nawet na to nie patrzyli, po prostu sprawdzali paszporty i droga wolna.

Ale fundować koleżance wycieczkę za granicę, która ma chłopaka? A jest jakieś prawdopodobieństwo, ze rzuci go dla Ciebie?
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
Po co Ci poświadczenia notarialne? W większości UE granice są zniesione. Nawet jak były granice to nie patrzyli czy jesteś z rodzicami czy nie. Chyba, że chcesz lecieć gdzieś daleko to już pewnie inna sprawa ;) .
Celnicy nawet na to nie patrzyli, po prostu sprawdzali paszporty i droga wolna.

Ale fundować koleżance wycieczkę za granicę, która ma chłopaka? A jest jakieś prawdopodobieństwo, ze rzuci go dla Ciebie?

kto Ci da pokoj w hotelu jezeli nie masz dowodu albo w tym wypadku tego poswiadczenia?
 

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
jejciu
czemu wszyscy mysla, ze ja chce ja wyrwac spowrotem
po za tym jej obiecalem, ze nie wsadze po miedzy nich nawet szpilki, zresztą gdyby go nawet rzuciła prze zemnie to dopiero by mnie sumienie zżerało, jesli go kocha to po co mam jej to psuć ?(na poczatku mialem zal do jej chlopaka ale teraz to nawet jemu nie zycze by go spotkalo to co mnie :/) W ogóle już sie z tym co nie co pogodziłem ale to nie znaczy, ze juz w ogole o niej nie mysle, ale przynajmniej chce żeby sie jej spełniły "marzenia"
Ona chyba wie jak wyglada stosunek po miedzy nami i chyba juz sobie wszystko uzgodnilismy
 
Status
Zamknięty.
Do góry