premiery 2015

ance

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2014
Posty
33
Punkty reakcji
2
Wiek
33
na co czekacie w kinie w tym roku? Macie jakieś swoje osobiste hity polskie lub zagraniczne?
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Igrzyska śmierci: Kosogłos część 2, Avengers: Czas Ultrona, Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, Jupiter: Intronizacja, Spectre, Więzień labiryntu: Próby ognia, Szybcy i wściekli 7, Jurassic World, Zbuntowana. Na razie tyle, pewnie po drodze jeszcze coś ciekawego się nawinie :)
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Nie zapomnijcie o 50 twarzach Greya :th_to_clue:
 

kimbra

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
1
"Ziarno prawdy" - chyba najbardziej wyczekiwany film przeze mnie! Uwielbiam thrilery a niestety mało w Polsce ich powstaje.
 

princess_r

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Pincerka napisał:
Igrzyska śmierci: Kosogłos część 2 :D
O jej, faktycznie, zapomniałam o nowym Kosogłosie. Tak, to zdecydowanie jest najbardziej wyczekiwany przeze mnie film. Dużo bardziej niż te, które wymieniłam wcześniej.
 

KrólJulian

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2012
Posty
64
Punkty reakcji
2
Ja nie kojarzę chyba tego tytułu. Za to idę jutro na Ziarno prawdy, plakat mnie początkowo nie zachęcił - ta narzucająca sie polskość zakrwawiona wieje "histerycznym patriotyzmem" jak go okresla Jerzy Stuhr, ale zobacyłem zwiastun i recenzje i jestem na tak.
 

Walden

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2013
Posty
50
Punkty reakcji
1
KrólJulian napisał:
Ja nie kojarzę chyba tego tytułu. Za to idę jutro na Ziarno prawdy, plakat mnie początkowo nie zachęcił - ta narzucająca sie polskość zakrwawiona wieje "histerycznym patriotyzmem" jak go określa Jerzy Stuhr, ale zobaczyłem zwiastun i recenzje i jestem na tak.
I jak byleś, jak film? Ja wybieram się dopiero dzisiaj, jeszcze "biegiem" kończę książkę wg. której powstał ten film, także mam na świeżo.
 

cyprianka

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja byłam na tym filmie, co prawda książki nie czytałam, ale film mi się podobał. Swoją drogą polecam także "Wyspa kukurydzy", bardzo, bardzo dobry film.
 

kimbra

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
1
Film nie zawiódł, udał się trzymający w napięciu kryminał. Duży plus za czarny humor i cięty język Szackiego, fajna rola Więckiewicza. Wyspy kukurydzy po przeczytaniu opisu kojarzą mi się z filmem Mandarynki Zaza Urushadze.
 

Monika Domaska

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2014
Posty
18
Punkty reakcji
0
też byłam na "ziarnie" i bardzo pozytywne wrazenia. Dobre kino gatunkowe, jakich niestety jest w Polsce mało, fenomenalny Więckiewicz i Trela. Z zagranicznych wybieram się na "dziką drogę" też jest już w kinach, bardzo lubie Witherspoon.
 

KrólJulian

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2012
Posty
64
Punkty reakcji
2
Byłem i podpisuję się pod powyższymi opiniami. Bardzo dobry kryminał, moim zdaniem najlepszy polski od lat. Fantastycznie opowiedziana historia poprzez ciekawe ujęcia i doskonałą muzykę, która niesamowicie buduje napięcie. Jest mroczno, klimatycznie, Więckiewicz doskonale zagrał Szackiego, świetnie też wypadli Pieczyński z Trelą. Po filmie mam ochotę przeczytać trylogię z Szackim ;-)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Na to :D

https://www.youtube.com/watch?v=S3AVcCggRnU

Pierwsza część była genialna :D
 

princess_r

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
Podpisuję się rękami i nogami pod opinią o Ziarnie Prawdy. Dawno nie widziałam tak dobrego polskiego filmu. Podobno Bogowie dają radę, ale jeszcze nie oglądałam. Świetna gra aktorska, budująca napięcie muzyka, no i świetna historia. Super sprawa, wyszłam z kina naprawdę zadowolona. Polecam, polecam, polecam.
 

Jacquelyn

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2012
Posty
40
Punkty reakcji
6
Wiek
38
Carte Blanche. Czekałam na ten film i muszę przyznać, nie zawiodłam się. On i Ziarno Prawdy jak na razie stawiają wysoko poprzeczkę polskim produkcjom na najbliższe miesiące.
 

Dzonnybravo

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
9
Punkty reakcji
0
Czekam na kontynuację Avengers, no i oczywiście nowe Star Wars - to będzie mistrzostwo świata, ten film pobije wszelkie rekordy.
 
Do góry