Premiership

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Pomyślałem sobie, że przyda nam się temat o Lidze Angielskiej, ponieważ widzę na forum wielu fanów i fanek klubów z Anglii...

Jesteśmy obecnie po 4 kolejkach, tylko dwie drużyny mają narazie komplet punktów, Chelsea oraz Tottenham. Pierwsze miejsce w tabeli posiada Chelsea, gdyż ma lepszy stosunek bramek. Powoli do formy wraca Manchester United, który po blamażu z Burnley zaczyna stawać na nogi. W bardzo dobrej dyspozycji jest za to Arsenal, który wygrał wysoko dwa pierwsze mecze. Inna sytuacja jest z Liverpoolem, który widocznie przysnął, czego dowodem jest wczorajsze bardzo wymęczone zwycięstwo z Boltonem. Również w formie nie jest inny klub z Liverpoolu - Everton, który narazie nie zdobył punktu. Dobrze radzą sobie tegoroczne beniaminki, szczególnie Burnley oraz Wolverhampton...

Taki skrócik tego co się działo dotychczas...czekam na wasze opinie, przemyślenia...
 

wonder

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
Pomyślałem sobie, że przyda nam się temat o Lidze Angielskiej, ponieważ widzę na forum wielu fanów i fanek klubów z Anglii...

Jesteśmy obecnie po 4 kolejkach, tylko dwie drużyny mają narazie komplet punktów, Chelsea oraz Tottenham. Pierwsze miejsce w tabeli posiada Chelsea, gdyż ma lepszy stosunek bramek. Powoli do formy wraca Manchester United, który po blamażu z Burnley zaczyna stawać na nogi. W bardzo dobrej dyspozycji jest za to Arsenal, który wygrał wysoko dwa pierwsze mecze. Inna sytuacja jest z Liverpoolem, który widocznie przysnął, czego dowodem jest wczorajsze bardzo wymęczone zwycięstwo z Boltonem. Również w formie nie jest inny klub z Liverpoolu - Everton, który narazie nie zdobył punktu. Dobrze radzą sobie tegoroczne beniaminki, szczególnie Burnley oraz Wolverhampton...

Taki skrócik tego co się działo dotychczas...czekam na wasze opinie, przemyślenia...

Po 5 kolejkach mam nadzieję że Tottenham nie bedzie mial kompletu punktów . Arsenal znowu jedzie do Manchesteru na mecz z City i zobaczymy na co stac City bo na razie nie mieli zbyt dobrych rywali . Co do formy ManUtd to niestety nie jest najlepsza ale Manchester zaczyna tak co roku , a jak sie konczy wszyscy wiemy :p Niezmiernie mnie cieszy brak formy Liverpoolu :D juz w meczach przd sezonem było widac , że nie idzie im najlepiej a do tego strata Alonso :D Everton byl moim faworytem na zastapienie Arsenalu w "wielkiej czworce" :D
 
W

wroneczki4

Guest
Jedynym moim przemyśleniem jest: "czemu na Canal+ Sport puszczają jakieś śmieszne mecze, a nie Chelsea".
Jeszcze nie doczekałem się meczu Chelsea.
 
W

wroneczki4

Guest
Po 4 kolejkach typujesz mistrza ? :D To nie liga hiszpanska tu na tytul szanse maja wiecej niz 2 zespoly :p
Ja podsumowałem z okienkiem transferowym ;)
Jednak wiadome, że jest dopiero 4 kolejka... tylko, że ja od 1 przypuszczam, że wygra Chelsea.
Co do ligi Hiszpańskiej, to Real wczoraj zbytnio pięknej gry nie pokazał... kibice Realu pewnie myśleli, że będzie z 10-0, ale bardzo się przeliczyli.
Krysia chciała bardzo pokiwać, ale mu nie wychodziło. Zapewne w meczu z lepszymi drużynami będzie się dąsał i płakał, jak w meczu z Barceloną, bo nie potrafi obejść dobrego obrońcy. Plejadę gwiazd zrobili bardzo dobrą. Z niecierpliwością czekam na mecz Barca-Real.
 

wonder

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
Ja podsumowałem z okienkiem transferowym ;)
Jednak wiadome, że jest dopiero 4 kolejka... tylko, że ja od 1 przypuszczam, że wygra Chelsea.
Co do ligi Hiszpańskiej, to Real wczoraj zbytnio pięknej gry nie pokazał... kibice Realu pewnie myśleli, że będzie z 10-0, ale bardzo się przeliczyli.
Krysia chciała bardzo pokiwać, ale mu nie wychodziło. Zapewne w meczu z lepszymi drużynami będzie się dąsał i płakał, jak w meczu z Barceloną, bo nie potrafi obejść dobrego obrońcy. Plejadę gwiazd zrobili bardzo dobrą. Z niecierpliwością czekam na mecz Barca-Real.

Dobra kończymy o lidze hiszpańskiej bo nie ten temat :D Co do Angielskiej to Everton pierwszy raz w sezonie wygrał :D
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
O tak mam nadzieję, że odbiją się od dna (Everton), walką z pasją, finałem F.A Cup naprawdę rozbudzili moje zainteresowanie, liczyłem, że uderzą w wielką czwórkę, a tu na razie nie, ale od dna się odbijają...martwi mnie też forma Wigan, których miałem za dobrą drużynę...
 

wonder

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
95
Punkty reakcji
0
O tak mam nadzieję, że odbiją się od dna (Everton), walką z pasją, finałem F.A Cup naprawdę rozbudzili moje zainteresowanie, liczyłem, że uderzą w wielką czwórkę, a tu na razie nie, ale od dna się odbijają...martwi mnie też forma Wigan, których miałem za dobrą drużynę...

Wigan , nie wiadomo czego sie po nich spodziewac szczególnie , że nie mają juz Valencii . Co do Evertonu to mają kupic Heitinge z Atletico :p Cieszy spadek formy Liverpoolu . Wobec tego Burnley może sprawic kolejną niespodziankę . Fulham po 7 miejscu w tamtym sezonie początek tego sezonu ma nienajlepszy . City jak na razie komplet punktów ale przeciwników nie mieli zbyt wymagających . Mam nadzieję , że Arsenal pokaże im miejsce w szeregu w następnej kolejce i mimo tych wzmocnien "wielka czwórka" nie dla nich :D Mam nadzieję , że Tottenham straci pierwsze punkty ( od razu 3 ) :D Rooney na króla strzelców :)
 
Do góry