Premier League ranking...

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Arsenal nie jest gotowe na wygranie ligi, ale jeszcze bardziej nie jest gotowe na spadek. Obecne Arsenal to klub dla którego najlepszym miejscem jest 4-5 miejsce w tabeli.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
No i sprawa się rypła.Arsenal nie wygrał i nie wyprzedził Chelsea.Ponadto zawalili mi kupon w zakładach bukmacherskich.Ale na tym polega piękno piłki nożnej.Najlepsza liga świata będzie grać w Sylwestra i Nowy Rok.

imagesCA8YEY2W.jpg
 

Gotze

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Panie Gressil, długo się tu nie odzywałem, czekalem na odpowiedni moment, więc, chyba, baaardzo nietrafnie napisałeś, ze Tottenham nic nie ugra,a NU, będzie wysoko:) Piszę ten post ze zwykłego ego, które mówi mi, żebym nie odpuścił, bo Ty, się trzymałeś swojego zdania i nie odpuszczałeś, więc spójrz teraz na tabelę i odpisz mi, pozdrawiam, Gotze :)
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Na koniec roku faworyci całkowicie zawiedli Porażki Chelsea i Manchester bardzo ucieszyły fanów City i Arsenalu.Może dzisiaj drużyna Manchester City też zaliczy wpadkę i zrobi się jeszcze ciekawiej.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
No i zaliczyli wpadkę.Wprawdzie bramkę stracili po spalonym,ale punktu im nikt nie wróci.
Ta kolejka to prawdziwy horror dla faworytów.Drużyny z pierwszej czwórki zdobyły w sumie 1 pkt. za sprawą Tottenhamu. Nie przypominam sobie takiej kolejki.
Po dzisiejszym meczu SUNDERLAND-MANCHESTER CITY komentator powiedział przysłowie:,,nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku".Pewnie wczoraj fani The Citizens bardzo cieszyli się z porażki lokalnego rywala ,a dzisiaj spotkał ich srogi zawód.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Ach ten Henry, lepszego powrotu do Arsenalu nie mógł sobie wymarzyć ;)


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=-0JZx-zGsJw
 
Do góry