Prawie Mnie Pocałował ...o_o Szok

Nicole88

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
137
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Szłam z kolegą korytarzem i sobie żartowaliśmy.. w pewnym momencie podstawił mi nogę i o mało co sie nie przewróciłam.. a jak sie zaczelam odwracac.. to on na mnie wleciał..i nie wiem jak to zrobił.. że jego głowa znalazła się w odstepie chyba 3milimetrow od mojej.. i nasze usta prawie sie dotknely...
A ten zaraz spojrzał mi słodko w oczy.. i pow. przepraszam..
A później cały czas sie dalej patrzył...

Normalnie myślałam, że sie rozpłyne...

On jest naprawde taki słodki..
yhh ale jest jeden problem..

bo ma panne i to w sql...

I ona jest nawet spoko.. dlatego nie mam zamiaru jej go odbijac.. no ale..

Czemu wtedy nie sprobowal ?
Wtedy kiedy mógl.. za nim zaczal byc z nią...

Bo ktoregos dnia dowiedzialam sie od qmpeli.. ze podobam sie jej koledze..od jakis 2 miechow.. a potem na przerwie mi go pokazała... a za jakies 2 dni.. zobaczylam go z nią.
I normalnie szok...

yhh a teraz ciagle sie na mnie patrzy... Gdzie nie pojde.. i to takim slicznym wzrokiem.. :(

ale nic nie moge zrobic...





bo ma ją :( a może... ale nie..
nie mogłabym chyba :(


to nie fair.. że nie mam szczescia do facetów noo ;(


btw to nie chodzi o tego chlopaka , o ktorym tu wczesniej pisałam... ^^
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
co by tu poradzić........no troche ciężka sprawa ale jak to mówią dla chcącego nic trudnego . Są dwa wyjścia
1. Skoro ci się podoba to o niego walcz (złym ludziom lepiej na świecie :p )
2. Jak nie chcesz odbijać go tamtej lasce to spróbuj (wiem że to trudne) nie zwracać uwagi na niego...na jego wzrok...
yhh a teraz ciagle sie na mnie patrzy...
Może to ty sie na niego cały czas patrzysz i ci sie tak zdaje ?
 

Nicole88

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
137
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Może to ty sie na niego cały czas patrzysz i ci sie tak zdaje ?


ja się patrzę... ale nie aż tak często chyba jak on.. ;) i widze kątem oka, że on nie spuszcza ze mnie wzroku.. Zresztą moja kumpela to potwierdza, bo gdy ja nie patrzę , ona go obserwuje i widzi to...

a co do tego.. co wczesniej napisałaś.. to hmmm
Nie chce go odbijac.. bo taka nie jestem.. ale obojętna też byc nie potrafię..
Nie jestem wstanie sobie go całkiem olac.. bo gdy go widze to sie po prostu rozpływam..
:(


ten chłopak zreszta.. podobał mi się dużo wcześniej niż tamten , o którym wcześniej pisałam.. : (
 

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
ma dziewczyne, ale nie sa jeszcze malzenstwem...
jesli jestes pewna, ze to nie bedzie tygodniowy zwiazek to moze warto podjac ryzyko...
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Nie chce go odbijac.. bo taka nie jestem..
Może pora sie nad tym zastanowić?


Nie jestem wstanie sobie go całkiem olac.. bo gdy go widze to sie po prostu rozpływam..
rozumiem cię ... nie tak łatwo olać chłopaka który już wpadł w oko.

Nie wiem no chyba powinnaś poczekać aż on sie zastanowi skoro się cały czas potrzy to pewnie też ma sie ku tobie, ale nie wie co z tamtą (jego). POczekaj jakiś czas ale nie olewaj go....normalnie rozmawiajcie...może jakiś uśmieszek w jego strone :)

Powodzenie ;) 3mam kciuki
 

aadamm158

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2006
Posty
387
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Hajnówka
powinas poczekac jak jest znia a rozglada sie bardzo za toba niz ją to nedługo zerwaie z nia :) tylko czekac cierpliwie powodzenia :)
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
ciekawy podryw na podstawianie nogi :p
facet ktory nie ma stylu raczej by u mnie nie przeszedł :p

tak na serio odbijanki to nie jest dobra sprawa nie można zbudować szczęścia na czyims nieszczęsciu :)
 

Nicole88

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
137
Punkty reakcji
0
Wiek
36
hihi.. a dzisiaj znowu.. szłam sobie z kolezanka na przystanek i wcinałysmy ciastka (wkoncu dzien dziecka ;p)
odwracam sie... a idzie on z moimi dwoma kolegami..
podeszli do nas.. i moi koledzy zaczeli nam podbierac ciastka.. a ten stal obok i widac bylo ze jest troche skrepowany...
za chwile o czyms tam zaczelismy rozmawiac.. i moj qmpel coś tam pow. , a ja na to, ze mu nie wierze..
A ten sie nagle odezwal.. że ja nigdy nie wierze.. i taki usmiech sweet.
A ja ,ze dlaczego tak uważa.. A ten..sie jakby speszyl, ze sie w ogole do niego odezwalam.. i tylko zaczal kiwac glowa, ze nic nic.. i sie troszeczke zaróżowił.. hii
tak mi sie chciało smiac.. ze ledwo co sie powstrzymywalam, zeby nie wybuchnac.. slodkie to było , naprawde
;d
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Sweeet są te pierwsze zaloty :) - Ja pamiętam swoje , wogóle hehehe :D Ale carmen , dlaczego facet który nie ma stylu? Ja uważam , że on ma styl , bo jednak niby przeciętna noga , zwykły haczek ale nasza nicole się w nim zauroczyła :D Więc jakiś system to jest , zresztą nie można mieć systemu , bo na każdą kobiete trzeba opracowywać indywidualny sposób zdobywania :)) Właśnie nicole pamiętaj jak ktoś tu napisał.. Para to nie małżeństwo. Ja do ciebie jest wstydliwy a do swojej laski nie , to znaczy że ty masz większe szanse , tacy my faceci jesteśmy :p
 

adin

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
112
Punkty reakcji
0
brak taktu z jego strony to miał być podryw?.haa no tak..chłopak się w Tobie[może i buja],ale ma dziewczyne[z którą jest,aby być] z tego to wynika..precz z takim lovelasem:D
 

KoB!eTa_DeMoLkA

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
jakiś taki niezdecydowany ten chłopak.... być z kimś dla samego bycia? bezsens, chociaż wiele osób tak robi, ale tak to już jest. Ave! :]
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
niezdecydowany- bo ma powód. Ma dziewczyne a podoba się mu inna. Może ma też mętlik w głowie.
Nicole może mu pomożesz się zdecydować?
Tylko szkoda mi tej dziewczyny, ale jeżeli chłopak już ogląda się za innymi to i tak by z nią nie był poźniej. Myślę, że powinnaś postsrać się też o Niego
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
hej! wiele młodych ludzi jest niezdecydowanych. Zanim znajdą tą jedyną to muszę trochę przejść, by wiedzieć że to jest ta właściwa.
 

aoii

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
przepraszam? taa z pewnościa strasznie mu sie żal zrobiło ;P

powodzienia ;D
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
No i jak Nicole się sprawy mają? Ja uwazam, ze chłopak ma jakis powód...
 
Do góry