Prawdziwy ekolog siusia pod prysznicem.

Status
Zamknięty.

consa

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
0
Straszne. To nie są osoby pro-ekologiczne tylko obszczy-nogi.
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
''Kolejna kampania mogłaby się także nazywać “Myj ręce w kiblu. Dosłownie.“. Po załatwieniu potrzeby, można byłoby poczekać ze spuszczeniem wody, namydlić sobie ręce mydłem w płynie, a następnie wypłukać bryzą z toalety.'' - Ciekawe czy ktoś tak robi :p , nie wątpię że znajdzie się kiedyś tak niezwykle inteligentna osoba która zorganizuje kampanie '' Myj ręce w kiblu. Dosłownie.“
Siusiał ktoś kiedyś podczas brania kąpieli lub prysznica ?! :mruga:
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
wiekszosc ekologow to oszolomy :) gdybysmy ich sluchali bylibysmy z rozwojem wiele lat w tyle :zdegustowany:
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
nie zauwazyliscie ze to blog - prowokacja?

No ok, ale ekolodzy to oszolomy fakt poniewaz ludnosc cywilna moze wykorzystuje 10% zasobow reszta to przemysl.
 

Mab

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
nie zauwazyliscie ze to blog - prowokacja?

No ok, ale ekolodzy to oszolomy fakt poniewaz ludnosc cywilna moze wykorzystuje 10% zasobow reszta to przemysl.
No, ale do przemysłu się nie doczepią, bo im dzięki niemu w zadki ciepło.

Tyle jest prawdziwych problemów - widziałam, jak w Casablance zrzucają do morza wodę z chłodzenia , bez żadnego oczyszczenia, nic, a 2 km dalej łowiąrybki i świeże podają turystom...

Jak ktoś lubi, niech leje gdzie chce.

BTW - pojemność rezerwuaru przeciętnie to 3 - 5 l.
 

Aniek_krk

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
:bag: no tak róbmy pod prysznic, potem bierzmy prysznic a od bakterii z rur bez wątpienia coś złapiemy paskudnego. Przecież jeśli zaczniemy używać kabiny lub wanny jak muszli klozetowej to będziemy brodzić w tych wszystkich bakteriach :026: przez nas wydalanych w moczu. No chyba że... po każdej takiej "wizycie" będziemy dezynfekować wszystko dokładnie. <_<
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Ekolodzy nie ruszą przemysłu pod warunkiem że dostaną dotację od przemysłowców, tak działa ekologia.
 

Mab

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
showerpeein.jpg


Who's cooking monsters in the kitchen?
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
Siusiał ktoś kiedyś podczas brania kąpieli lub prysznica ?! :mruga:
zdarzało się jak byłem mały :p

:bag: no tak róbmy pod prysznic, potem bierzmy prysznic a od bakterii z rur bez wątpienia coś złapiemy paskudnego. Przecież jeśli zaczniemy używać kabiny lub wanny jak muszli klozetowej to będziemy brodzić w tych wszystkich bakteriach :026: przez nas wydalanych w moczu. No chyba że... po każdej takiej "wizycie" będziemy dezynfekować wszystko dokładnie. <_<
szczyny nie mają żadnych bakterii (jeżeli mają to znaczy, że osoba jest chora), substancje które są w moczu mają działanie antybakteryjne, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby to robić-poza jakimiś względami kulturowymi. podsumowując im więcej sikasz pod prysznicem tym masz czystsze rury :D
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
sikanie do prysznica..
troche niehigieniczne według mnie,ale skoro Narodowiec68 pisze całkiem mądry post.. z ktorego wynika ze nie ma w tym nic złego,to pewnie ma racje ;) pozdrawiam Narodowcu ;)
no ale cóż.. jak kto woli ;] ,ja wolę muszlę klozetową od prysznica :p
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Nie obrazalbym tu ekologów, bo prawdziwi ekolodzy nie mają nic wspólnego z tego tupy akcjami ani z ekoterrorem ogólnie.
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
sikanie do prysznica..
troche niehigieniczne według mnie,ale skoro Narodowiec68 pisze całkiem mądry post.. z ktorego wynika ze nie ma w tym nic złego,to pewnie ma racje ;) pozdrawiam Narodowcu ;)
no ale cóż.. jak kto woli ;] ,ja wolę muszlę klozetową od prysznica :p
nie namawiam, ja tam sikam tylko do klozetu, ale jeżeli ktoś jest za leniwy żeby wychodzić... albo bardzo zależy mu na środowisku naturalnym :D akcja głupia, tylko po co się nią tak przejmować.
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska
Nie obrazalbym tu ekologów, bo prawdziwi ekolodzy nie mają nic wspólnego z tego tupy akcjami ani z ekoterrorem ogólnie.
Widziałeś takiego?
Pozostaje problem ponieważ u nas preferowane są wanny nie wiem czy też mamy sikać czy nie czy może po kąpieli?
Narodowiec zauważył brak szkodliwości moczu ale nie wspomniał że mocz jest lekarstwem, pitym w niektórych schorzeniach (swój) a powszechnie był stosowany jako odkażający rany jeszcze nie tak dawno.
No ale główny ból to woda, więc może lepiej poczekać na deszcz i hopsa z mydełkiem na golasa :eek:k:
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
po to mam kibel, by tam sikać, i nie mam ochoty myć się tam, gdzie kto inny sika. nie obchodzi mnie to, że w tym nie ma nic niehigienicznego, tylko nie mam ochoty
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
A klocka też tam mamy stawiać? Sry za bezpośredniość ale jestem ciekaw :)

Jak ktoś chce to niech sobie sika pod prysznicem jeśli używa go sam albo inni użytkownicy nie mają nic przeciwko. Nie mój prysznic nie moje siki :p

Czy to na prawdę pomoże środowisku? Akcja tak debilna jak to rozstawianie sztucznych drzew.
 
W

Wzorowy forumowicz.

Guest
Wydaje się, że to i tak lepsze niż to, co robią niektórzy w zbiornikach wodnych, basenach itd.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Widziałeś takiego?
Pozostaje problem ponieważ u nas preferowane są wanny nie wiem czy też mamy sikać czy nie czy może po kąpieli?
Narodowiec zauważył brak szkodliwości moczu ale nie wspomniał że mocz jest lekarstwem, pitym w niektórych schorzeniach (swój) a powszechnie był stosowany jako odkażający rany jeszcze nie tak dawno.
No ale główny ból to woda, więc może lepiej poczekać na deszcz i hopsa z mydełkiem na golasa :eek:k:

Oczywiscie ze tak, np. mnie.

Normalne pojmowanie ekologii jest jak najbardziej zdrowe i potrzebne.

No co nie chcesz np. oczyszczenia Wisły, czystych jezior itp?

To dla ciebie glupie jest? Moze nie zachowuj sie jak oszołom i jak dziecko i nie zadawaj głupawych, abstrakcyjnych pytań.
 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
Normalna ekologia jak najbardziej ale takie akcje psują opinię ludziom którzy chcą dbać o środowisko.
Tak samo jak opinie psują ludki z Greenpeacu zaczepiające ludzi na rynku we Wrocławiu.
 

emerytka_z_zębami

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Paris.
Hm... genialny pomysł ; ) a może jeszcze przy okazji załatwmy większą potrzebę. To mogłoby być ciekawe. Zamiast odtykania kibla, odtykane byłyby rury w wannach bądź prysznicach! Jestem za :) dzisiaj wypróbuję, a za miesiąc zobaczę rachunek i podzielę się z Wami informacją o tym ile zaoszczędziłam! Yeah ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry